MENÜÜ

Rakveres mängitakse välja EVF karikas

19/02/2015

Sellel nädalavahetusel 20.-22.02.2015 mängitakse välja U-16 vanuseklassi noormeeste EVF Karikavõistluste paremad ja pall pannakse mängu Rakveres Kastan Arenal.

Tiitlile hakkavad heitlema 8 meeskonda, lisaks saarlastele veel VK Täht Tallinn, Rakvere SK, Orava/Räpina SK, Selver Tallinn SK I, Premium7/Salva Tartu, SK Tats Tallinn I ja Pärnu VK/SK.

Läbi tsooni finaalturniirile pääsenud Saaremaa Spordikooli noormehed on viimase kahe nädala jooksul tublisti vaeva näinud just servi osas. Saaremaa treener Asko Esna: „Kahjuks KG poisid olid just eelmisel nädalal suusalaagris Otepääl ja terve meeskonnaga ei saanud treenida, lisaks on nüüd paljud haiged ja kaasa meiega sõita ei saa. Kellegi ees meil kindlasti aukartust ei ole ja läheme igat mängu võitma, sest pall on ümmargune ja kõike võib juhtuda. Usun enda poistesse ja tean milleks nad on võimelised, peame ajama platsil omi asju ja siis on kõik võimalik” oli juhendaja optimistlik. Võistkonna sidemängija Sander Õispuu: „Endal mänguvorm veidi kõigub, aga püüan ennast kokku võtta, meeskonnal hakkab aga tasapisi looma” rääkis mängumees. Samas arvab Sander, et probleemiks võib saada rünnak, kuid ka serv. Õispuu jätkas aga sõjakalt: „Usun, et kui terve meie meeskonna mängijad endist maksimumi annavad, võib sündida midagi suurt”. Saarlaste nurgaründaja Hardi Aun lisab: „Minu ja tiimi vorm on hea, kuid kindlasti saaks olla parem.  Me peame minema ja mängima nagu oskame, sest kõik tahavad medalit saada, arvestades meie praegust taset. Kõige tähtsam, tuleb minna ja mängida”!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust