MENÜÜ

Rahvaliigas peeti kaks kohtumist

08/01/2019

Pikkade jõulupühade aegu jõudsid Saaremaa Spordikooli võrkpallitüdrukud mängida  kaks rahvaliiga I tugevusgrupi mängu. Esimene neist mängiti 30. detsembril Kiilis Kiili VK I võistkonna vastu  ja teine 6. jaanuaril kodusaalis Pärnu VK-ga. Kahjuks tuli mõlemas mängus vastu võtta kaotus.

Kiilis kaotati tulemusega 2:3 (25:19; 25:17; 16:25; 21:25; 10:15).  „Mängu algus oli paljulubav, kuid kolmandas geimis ei suudetud enam realiseerida oma rünnakuid. Vastane pani juurde ka pallinguga ja jäime hätta pallingu vastuvõtuga” võttis juhendaja Ene Kask mängu kokku. Ene sõnul said vastased oma mängumootori käima ning neid ei suudetud enam pidurdada.

Kodumängus Pärnu vastu oli stsenaaarim peaaegu, et sama. Selles kohtumises jagus saarlastele mängulusti, kus kõik õnnestus, ainult esimeses geimis. Kaks järgmist geimi  kuulusid kindlalt vastastele. Saaremaa Spordikooli treeneri sõnul oldi hädas pallingu vastuvõtuga ja oma  rünnakute realiseerimisega. „Kohati mängisime väga ilusat võrkpalli, tõime kaitses üles raskeid palle ja suutsime vastase rünnakuid peatada oma blokiga. Kuid, kui ise maha ei löö, siis lüüakse sulle” võttis Kask kohtumise kokku ja lisas, et niisugune see võrkpall juba on. Neljas geim oli saarlastel selg vastu seina ja pingutati kõvasti, kuid kahjuks eksiti geimi lõpus rünnakutel ja selle geimi võit läks vastasele 29:27. Nii tuli ka selles mängus vastu võtta 1:3 kaotus ( 25: 20; 17:25;12:25;27:29). „Me oleme tublid kaitses, blokis ning kohati ka pallingu vastuvõtul. Aga juurde on vaja panna rünnakute kiirusele ja agressiivsusele ning vahel peab oskama ka kavalusi kasutada” rääkis Kask, kus saaks veel juurde panna.

Võistkonnas mängisid:  Maike Kadaja, Kristi Põld, Kristel Sild, Kärtiin Põld, Maarja Helm, Liisa Õunpuu, Reelika Piirsalu, Karoli Mägi, Marie Puust, Kaisa Tänav, Krislin Heinsoo ja Kaari-Liis Pihel.