MENÜÜ

Rahvaliigas lõppes hooaeg

10/04/2019

Saaremaa Spordikooli naiskond mängis laupäeval 6.aprillil Tartus oma teise play-off mängu Coolbet Rahvaliiga I tugevusgrupis, kus vastaseks oli Tartu Katoliku SK/Dorpat võistkond.

 

Võõrsil peetud mängus jäädi tartlastele alla 0:3 ( 20:25; 20:25;17:25) ja sellega esinelikusse ei jõutud. Saaremaa Spordikooli treener Ene Kask andis mõista, et vastase kasuks rääkis kindlasti nende suurem mängukogemus ja parem kokkumäng. „Kui me koduses mängus suutsime neile oma pallinguga raskusi valmistada, siis laupäevases mängus see meil ei õnnestunud. Eksisime ise pallingul ja jäime ka vastuvõtuga hätta ning ka rünnakul lõime palju auti või võrku” võttis Kask kohtumise kokku.

 

Selle võiduga sai vastane võimaluse edasi mängida Coolbet Rahvaliiga finaalturniiril 20.aprillil ja Saaremaa naiskond jäi jagama 5.-8 kohta. Ene vaatas Coolbet Rahavaliiga hooajale tagasi, siis kindlasti oli see naiskonnale arendav ja õpetlik. „Mängisime kohati ilusat võrkpalli. Iga mänguga muutus mäng võitluslikumaks ja osavamaks. Kripeldama jäid kindlasti alagrupis saadud kaks kaotust Paide VK/Toom Autole ja Pärnu VK Tervisele” nentis Kask.

 

Sellel hooajal pallisid Saaremaa Spordikooli Coolbet Rahvaliiga I tugevusgrupi naiskonnas: Maike Kadaja, Kristi Põld, Krislin Heinsoo, Kristel Sild, Maarja Helm, Liisa Õunpuu, Kätriin Põld, Karoli Mägi, Reelika Piirsalu, Kaisa Tänav, Marie Puust, Annabel Metsalu, Kaari Liis Pihel.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust