MENÜÜ

Rahvaliigas jätkati võidukalt

22/01/2019

Laupäeval 19. jaanuaril mängis Saaremaa Spordikooli naiskond Coolbet Rahvaliiga I tugevusgrupis oma põhiturniiri viimase mängu Tallinnas, kohaliku Serveri võistkonna vastu. Seekord saavutati võit tulemusega 3:1 (25:12; 21:25; 25:11; 25:22).

Mäng kulges algusest peale saarlaste juhtimisel. Oldi head pallingul, kaitses ja mis kõige tähtsam suudeti  resultatiivselt lõpetada ka rünnakuid.   Teises geimis tegi Saaremaa Spordikool võistkonnas vahetusi, et anda võimalus mängida ka noorematel, kuid kahjuks see lõi mängurütmi veidi segamini ja see geim kaotati. Kolmandas ja neljandas geimis saadi oma mäng kohe algusest uuesti käima, peeti lõpuni vastu ja tasuks mänguvõit.  Treener Ene Kask kiitis peale kohtumist nurgaründajaid Reelika Piirsalut ja Karoli Mägit, kellel oli seekord rünnakul päris suur koormus ja nad olid resultatiivsed. „Veel tunnustan meie noorukest liberot Kaari Liis Pihelit, kes mängis väga kindlalt ja rahulikult.  Kindlasti on meile suureks abiks ka veteranmängija Kristi Põld, kes oma mängtarkuse ja suurte kogemustega suudab väljakul noori tagant utsitada ja juhendada” jätkus juhendajal kiidusõnu Kristile.

 

Saarlaste lõplik alagrupi koht selgub jaanuari lõpus, peale Toom Auto/ Paide VK ja Kiili SK I võistkonna vahelist mängu. Saaremaa Spordikool on kindlalt alagrupis 4 hulgas, siis edasi jätkuvad mängud veebruaris play-offiga.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust