MENÜÜ

Põhiturniirile tõmmati joon alla

11/03/2019

Eesti meeste esiliiga meistrivõistlustel lõppes 22. ringiline põhiturniir, kus Saaremaa meeskond hõivas seitsmenda rea.

Eelviimases mängus kohtuti Tallinna Ülikooliga, kes on esiliigas võitnud sellel hooajal kõik kohtumised. Ka selle kohtumise suutsid TLÜ mehed võitja 3:0 (25:17; 25:17; 25:18). Vastane oli igas elemendis parem ja hoidis kindlalt ohje endi käes. Põhiturniiri viimases mängus mängiti LotusTimber/Neemeco SK-ga, kellele jäädi põnevas lahingus 2:3 (25:21; 20:25; 25:20; 16:25; 12:15) alla. Mõlemad võistkonnad mängisid hästi, seda eriti rünnakul. Määravaks sai sellel korral just viiendas geimis saarlaste libero Asko Esna eksimused. Saaremaa saavutas 22 mänguga 12 võitu ja 10 kaotust, mis andis neile seitsmenda koha. Veerandfinaalis minnakse vastamisi nüüd põhiturniiri teisena lõpetanud BMF/Rakvere VK II meeskonnaga.

Veerandfinaalid peetakse 23.-24.märtsil.