MENÜÜ

Põhiturniir lõpetati kahe kaotusega

26/02/2018

Kuressaare meeskond pidas möödunud nädalal oma kaks viimast põhiturniiri mängu, kus reedel kaotati 1:3 Pärnule ja pühapäeval 2:3 Rakvere VK II võistkonnale.

Pärnuga mäng algas meie poolt passiivselt, kus jäime hätta servi vastvõtuga ja sellest tulenevalt oli ka rünnak hambutu. Teises geimis juhtisid Kuressaare mehed veel 22:17, aga pärnakad suutsid sellest olukorrast võitjana välja tulla. „Teise geimi kaotus jättis meie mängule väga sügava jälje, sest mängu initsiatiiv oli meie käes,” rääkis meeskonna treener Asko Esna. Pühapäeval oldi vastamisi Kärla Spordihoones Rakvere VK II võistkonnaga, kelle vastu tuldi välja 0:2 kaotusseisust, aga i-le jäi punkt panemata. Rakvere mängis väga hästi kaitses ja rünnakul lahendati olukordasi mitmekülgselt. „Proovisime siit ja sealt, aga õiget rohtu ei leidnud,” analüüsis Esna kaht geimikaotust. Kolmandas geimis tehti mänguplaanis aga muutus, kus kapten Mart Tiitsaare asemele tuli mängu Tenno Saksakulm ja seda sidemängija käekirja muutmise eesmärgil. „Meil hakkas tekkima õnnestumisi rohkem ja vastased hakkasid ise ka rohkem eksima.” Viimases geimis juhtisid saarlased veel 7:6, aga seejärel said Kuressaare mehed nö „haamri” ja kaotasid selle geimi 15:9.

Meeskond saavutas põhiturniiril 9 võidu ja 9 kaotusega seitsmenda koha, mis viib neid vastamisi veerandfinaalis põhiturniiril teise koha saanud võistkonnaga. Eesti Meeste I liiga veerandfinaalide paarid saavad selgeks 4. märtsiks.