MENÜÜ

Põhikoolide võrkpalli võitsid KG õpilased

15/02/2019

Saaremaa Koolinoorte meistrivõistlused 7.-9.klasside võrkpallis võitsid Kuressaare Gümnaasiumi poisid ja tüdrukud.

Nii poiste, kui ka tüdrukute arvestuses oli osavõtmas kolm võistkonda. Tüdrukute turniiril alistas KG mõlemad kohtumised 2:0, teine oli Kärla Põhikool ja kolmas Saaremaa Ühisgümnaasium. Poiste võistluse võitis samuti Kuressaare Gümnaasium, kes teistest parem oli 2:0 tulemustega. Hõbedased autasud Leisi Keskkoolile ja pronks sellel aastal Saaremaa Ühisgümnaasiumile.

Tüdrukute paremusjärjestus:

1.koht: Kuressaare Gümnaasium (Marie Puust, Annabel Metsalu, Kätriin Allik, Mia Muru, Marelle Lehtjärv, Katariina Allik ja Katrin Teng, õpetaja Gabriel Sepp).

2.koht: Kärla Põhikool ( Anete Antsaar, Kelly Grahv, Eva Sõmmer, Pilleliis Leemet, Annika Suurna, Sessely Järvalt ja Karis Kivi, õpetaja Maret Arge).

3.koht: Saaremaa Ühisgümnaasium ( Triinu-Liis Toom, Liisa Viljaste, Kireke Viik, Katriin Aksalu, Kireke Medri, Annabel Raun, Ivika Silenok, Margot Vilbas ja Astrid Rei, õpetaja Aime Metsmaa).

 

Poiste paremusjärjestus:

 

1.koht: Kuressaare Gümnaasium ( Mart Vahter, Gerdo Pool, Martin Rosljuk, Tanel Raamat, Tanel Tool, Andree Goidin ja Marcus Puust, õpetaja Gabriel Sepp).

2.koht: Leisi Keskkool ( Ats Rosenfeld, Markkus Erin-Uussaar, Mark Jake Buchwald, Ranel Pärnpuu, Elisa Mägi, Saamuel Ermann ja Egert Humal, õpetaja Toivo Lepp).

3.koht: Saaremaa Ühisgümnaasium ( Artur Kuning, Joosep Kobin, Albert Johann Lepik, Laur Palijenko, Gendro Umber, Karl-Sander Vaga ja Karl-Sander Pirn, õpetaja Aime Metsmaa).

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust