MENÜÜ

Noorte rannavolles selgusid Saaremaa meistrid

30/07/2018

Saaremaa koolinoorte meistrivõistlused rannavõrkpallis peeti Kuressaare rannas, kus võistlustules olid nii poisid, kui ka tüdrukud ja seda neljas vanuseklassis.

Noormeeste U20/U18 turniirist oli osa võtmas 4 paari, kes kõik üksteisega läbi mängisid. Võiduka turniiri tegid Õispuu/Kivi, kes alistasid kõik vastased 2:0. Teine koht Roodi/Vahterile ja kolmas oli Losnikov/Aun. Ainsana jäi võiduta Kikas/Sepp. Noormeeste turniiril mängisid Roodi/Vahter väljaspool arvestust, kuna Egert Roodi on pärit Kohilast ja tema ei läinud oma paarilisega Saaremaa Meistrivõistluste arvestusse. Seega Saaremaa Meister on Õispuu/Kivi, teine koht Losnikov/Aun ja kolmas Kikas/Sepp.

Tüdrukute U20/U18 osavõistlusest võttis sarnaselt noormeestega osa 4 paari.  Kolme võiduga tuli Saaremaa Meistriks Kadaja/Mägi. Poodiumi teisele reale astusid Aru/Sild ja pronksised autasud võttis vastu Aavik/Põld. Neljas koht sellel aastal kuulus Tänav/Antsaarele.

Poiste U14/U16 turniiril polnud vastast Andrejev/Poolile ja nad tulid kolme võiduga esimeseks. Teine koht kuulus Tool/Rosljukile ja kolmas koht Erin-Uussaar/Buschwaldile. Neljandaks tulid Raamat/Palijenko.

Neidude U14/U16 vanuseklassis võidutsesid Aavik/Pihel, kes kaotuse kibedust sellel korral tunda ei saanud. Teine koht selles vanuseklassis kuulus Muru/Puustile ja kolmas oli Tasane/Aavik. Tublilt mängisid kolm-neli aastat vanematega kolmik Tamleht/Põder/Järvelaid, kes kaotustest hoolimata said väärt kogemusi rannavõrkpalli väljakutel ja kindlasti tulevikus kuuleme nendest neidudest veel palju.

U20/U18 poiste turniiri paremusjärjestus:

 1. koht Sander Õispuu/Oskar Kivi
 2. koht Maksim Losnikov/Hardi Aun
 3. koht Karel Kikas/Randel Sepp
 4. koht Egert Roodi/Mart Vahter

 

U20/U18 tüdrukute turniiri paremusjärjestus:

 1. koht Maike Kadaja/Karoli Mägi
 2. koht Kadri Aru/Kristel Sild
 3. koht Laura Aavik/Kätriin Põld
 4. koht Kaisa Tänav/Anete Antsaar

 

U14/U16 poiste paremusjärjestus:

 1. koht Egert Andrejev/Gerdo Pool
 2. koht Tanel Tool/Martin Rosljuk
 3. koht Markkus Erin-Uussaar/Mark Jake Buschwald
 4. koht Tanel Raamat/Laur Palijenko

 

U14/U16 tüdrukute paremusjärjestus:

 1. koht Laura Aavik/Kaari Liis Pihel
 2. koht Mia Muru/Marie Puust
 3. koht Geidi Tasane/Grete Aavik
 4. koht Helena Tamleht/Maarja Põder/Mariete Järvelaid
Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust