MENÜÜ

Noormehed kodusel turniiril esimesed

12/11/2018

Nädalavahetusel peeti Kuressaare Spordihoones Eesti U18 noormeeste Karikavõistluste II finaalgrupp, mille Saaremaa Spordikooli kasvandikud võitsid ning sellega saavutati üldarvestuses seitsmes koht.

Kahel päeval peeti maha kümme lahingut, kus mõnes kohtumises läks vaja ka viit geimi. Saarlaste poolelt oli see turniir aga suuresti jõudemonstratsioon, kus üksteise järel alistati Neemeco Gerardos´s Toys, Valga VK Viktooria, VK Täht Tallinn ja Paide VK. Neljas mängus suutsid Asko Esna hoolealused ära anda ainult ühe geimi. „Suutsime küll kõik vastased võita, aga mängupilt jättis kohati soovida” kommenteeris Esna. Treener lisas, et võita on muidugi tore ja kindlasti vajalik, aga mulle läheb ennekõige korda see, et kuidas suudetakse ennast võitluseks häälestada ja pingutada. „Kui tahame midagi saavutada, siis tuleb igal hetkel mängida nii kuidas oskame ja saame. See, et vastased meist nõrgemad sellel korral olid, ei ole meie probleem, vaid me peame ise liikuma edasi, täiustama oma mängupilti ja parandama oma taset” lisa veel Esna, kes loodab sellest võistkonnast palju. Turniiri esimese kohaga said Saaremaa Spordikooli U18 noormehed võimaluse tõusta esimesse finaalgruppi, kus tuleb vastamisi minna Võru Spordikooli eakaaslastega.

Võistkonnas mängisid: Egert Andrejev, Mark Jake Buchwald, Mart Vahter, Gerdo Pool, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Kaspar Lest, Laur Palijenko ja Martin Rosljuk.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust