MENÜÜ

Noored võrkpallurid kogemuste jahil

03/11/2016

Saaremaa Spordikooli U16 tütarlapsed ja poeglapsed mängisid kahel erineval turniiril, kus eesmärk oli hankida tiitlivõistlusteks kogemusi. Tüdrukud mängisid teisipäeval 1.novembril Tallinnas ja poisid kolmapäeval 2.novembril Rakveres.

Tüdrukud mängisid VK Täht poolt korraldatud Karikavõistluste I etapil, kus osales 12 võistkonda. Alagrupis said tüdrukud mängida 2 mängu, esimene mäng Selver Tallinn II ja teine mäng Palusalu SK-ga, kahjuks tuli mõlemalt vastaselt vastu võtta 0:2 kaotus.  Seega saavutati alagrupis 3. koht. Edasi sai mängida  kolm mängu kohtadele 9.-12. SK Raesport, Haljala Gümnaasium ja Narva SK alistati kõik 2:0, millega saavutati I etapil 9 koht.

Tüdrukute juhendaja Cristin Lepp: „ Alguses tüdrukud ei saanud mängu käima, aga mida mäng edasi seda paremaks nende kokkumäng ja omavaheline suhtlemine muutus. Tüdrukud olid tublid, iga võistlus on neile uus kogemus ja aitab valmistuda järgnevateks võistlusteks“ rääkis juhendaja.

Poisid aga võtsid mõõtu Rakvere SK poolt korraldatud Karikavõistlustelt. Poiste U16 arvestuses oli väljas 10 võistkonda. Alagrupis kaotasid saarlased esimene mängu VK Tähele 1:2 ja Pärnu esindusle 2:0. Kohtadele 7.-10. mänginud Saaremaa Spordikooli kasvandikud kaotasid Jõgevale 1:2 ja Kadrinale 0:2 aga võideti Narvat 2:0. Surnud ringiga saavutati 8.koht.

Poiste treener Asko Esna: „See turniir oli meile väga vajalik. See mida me sealt võistkonnaga saada tahtsime, selle ka kätte saime. Kahest 1:2 kaotusest on kahju, kus otsustavate punktide mängimisel ei olnud sellel korral veel piisavalt kogemusi. Iga mängu ja turniiriga saavad poisid järest rohkem aru, et trennides ja mängudel tuleb rohkem pingutada ja siis tuleb ka tulemus. Panen poistele hindeks 4- ja annan nii endale kui poistele aru, et tegemist oli siiski meie esimese turniiriga suurel platsil”.

Nii tüdrukute kui ka poiste II etapp peetakse 1.detsembril.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Karoli Mägi, Marie Puust, Mia Muru, Maria Aleksandra Käesel, Kaisa Tänav, Anete Antsaar ja Paula Nõmme.

Poisid mängisid koosseisus: Laur Palijenko, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Raamat, Tanel Tool, Kaspar Lest, Albert-Johann Lepik, Martin Rosljuk ja Egert Andrejev.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust