MENÜÜ

Neiud U20 EVF Karikavõistlustel neljandad

23/01/2017

Tütarlaste U20 EVF Karikavõistluste II finaalgrupp peeti Tallinnas, Lilleküla Gümnaasiumis. Saaremaa Spordikooli neiud saavutasid kolme kaotuse ja ühe võiduga neljanda koha, mis seadis saarlased üldjärjestuses 10.-le reale.

Esimese päeva kahes kohtumises jäädi 3-0 tulemusega alla nii Pärnu SK-le kui ka VK Täht Tallinn tüdrukutele. Teine päev oli saarlaste poolt aga võitluslikum. Pühapäeva hommikuses kohtumises kaotati 2:0 eduseisult, 3:2 Salve/Kaarsilla Tartule aga vigadeparandus tehti viimases mängus Palusalu SK-ga, mis võideti 3:2. Tüdrukute treener Ene Kask: „Laupäeval oli meil suhteliselt vähe võimalusi aga pühapäevaga või suures plaanis rahule jääda. Tartu vastu suutsime 2:0 eduseisu saavutada tänu oma heale servile. Seejärele meie hoog servijoone tagant aga rauges ja Tartu tüdrukud suutsid selle oskuslikult ära kasutada. Palusalu neidudega olime samuti ees 2:0 aga seejärel suutsid vastased viigistada. Viies geim aga kuulus kindlalt meile”. Ene sõnul tegi hea turniiri nooruke Kätriin Põld, kes tegutses endale harjumatul diagonaalründaja positsioonil ning ka sidemängija Maike Kadaja, kes muutus iga mänguga kindlamaks. Saarlaste neidude poolt traditsiooniks saanud, et igal turniiril enim väljapaistnud mängija välja valida, osutus sellel korral keskblokeerija Kristel Sild. Kristel suutis vastastele oma pallinguga palju peavalu valmistada ja oli edukas sulustamisel.

Võistkonnas mängisid: Jane Treima, Kadri Aru, Tregetter Ling, Ly Holmberg, Karoli Mägi, Kätriin Käsper, Carmen  Electra Pirn, Kätriin Põld, Maike Kadaja ja Kristel Sild.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust