MENÜÜ

Neiud EVF KV neljandad

12/03/2019

Saaremaa Spordikooli U16 vanuseklasssi tüdrukud mängisid 9.-10. märtsil EVF KV III finaalturniiri Pärnus, kus saadi 3 võitu  ja 3 kaotust.

 

Võidurõõmu saadi maitsta Selver/Tallinn II ja III ja Rae/Peetri võistkonda üle. Kaotused tuli vastu võtta Pärnu Spordikooli, Põlva Spordikooli ja Lähte esinduselt.

Kui EKV turniiril olid saarlased selles finaalgrupis 5. kohal, siis sellel korral tõusti 4. reale.  Tütarlaste treener Ene Kask rääkis peale turniiri, et mängupilt oli seekord kahjuks halvem. „Rahul võime olla vaid oma pallinguga, aga ülejäänud mänguelementidega tuleb trennis palju vaeva näha. Eriti kehva oli seekord rünnak, kus lõime auti või võrku ning kavalusi ei osatud kasutada. Ka kaitses seisime päris sirge jala peal” tõi Kask välja need kohad, mis enim peavalu valmistad. U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste III finaal mängitakse mai keskpaigas ning selleks ajaks on Saaremaa Spordikooli neidudel vaja trennis kõvasti tööd teha, et oma mänguoskusi parandada.

Võistkonnas mängisid: Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Annabel Metsalu, Sessely Järvalt, Geidi Tasane, Katrin Teng, Merili Haak, Kätriin Allik ja Marelle Lehtjärv.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust