MENÜÜ

Naiste ja neidude võrkpallis annavad tooni saarlased

24/10/2016

Naiste võrkpall on nii Eestis kui ka Saaremaal väga heal järjel, sest möödnud nädal alistas Eliisa Peit ja tema  koduklubi Kohila VK/E-Service kahel korral Montenegro klubi Bari Luka. Teise särava saavutusega sai hakkama Kätriin Põld, kes  Eesti Noortekoondisega tuli Balti Meistriteks neidude arvestuses.

Eliisa panustas esimeses kohtumises 6 punkti ja võõrsil peetus kohtumises tervenisti 14 punkti.  Kohila võistkonnas I tempo positsiooni täitev saarlane on igas kohtumises olnud kindel põhikoosseisu mängija ja võistkonna peatreener Peeter Vahtra on Eliisa panusega väga rahul. Kohila VK/E-Servise kohtub Meistrite Liiga II ringis Belgradi Vizura naiskonnaga, mille esimene kohtumine peetakse 1.novembril Eestis.

Noortekoondisega Vilniuses mänginud Kätriin Põld vedas on võistkonna võitudeni. Esmaslt võideti Lätit ja Leedut ning sellega kindlustati Eestile Balti Meistritiitel. Samal turniirist võttis osa ka Poola neidude võistkond, kellele eestlased küll kaotasid aga see mäng oli pigem sõpruskohtumiseks. Kätriin Põld peale turniiri: „Muljed on supper head. Sain väga suure kogemuse võrra rikkamaks ja ootan juba uusi kohtumisi. Mängisin terve turniiri temporündaja kohal ja sain ise endalegi üllatavalt hästi hakkama” rääkis neiu. Igast võistkonnast valiti välja parimad mängijad ja sellel korral Eesti koondise parimaks mängijaks nimetati just Kätriin Põld. „See tiitel tuli mulle ikka väga suure üllatusena ning olen väga rõõmus sellise auhinna üle” oli pisi-karika üle saarlane uhke.

Noortekoondis koguneb uuesti 21.novembril, et valmistuda EEVZA turniiriks, mis toimub 24.-28.novembril Venemaal, Anapas.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust