MENÜÜ

Naiskonnale raske võit

12/02/2017

Saaremaa/Kuressaare naiskond alistas laupäeval Neemeco/Gerardo´s Toys võistkonna 3:2 ja kindlustas selle võiduga turniiritabelis kolmandat kohta.

Mäng kulges suuresti nagu Ameerika mägedel sõit, kus ühes geimis õnnestus ühel võistkonnal kõik ja teisel mitte midagi. Kaks viimast geimi kuulusid aga kindlalt saarlastele ja sellega kirjutati tabelisse 8 võit. Saaremaa/Kuressaare naiskonna treener Raili Sepp tunnistas, et esimene ja kolmas geim kaotati suuresti servi vastuvõtu pärast, kus sidemängija pidi pigem tegutsema palli päästmise, mitte tõstmisega. „Neljas geim oli juba meie poolt selline mäng, mida tahaksime kogu aeg mängida. Janne Järvalt servis väga tulemuslikult ja see põhjustas vastastele tõsist peavalu. Teiselpool võrku tegi muidugi head mängu ka saarlane Marta Nelis, kes päästis hulganisti raskeid palle” tõdes Raili peale kohtumist.

Järgmise mängu peavad saarlannad aga 26.veebruaril Viljandis, kus minnakse vastamisi VilVol naiskonnaga.