MENÜÜ

Naiskond tõusis liidritele kannule

11/12/2017

Kuressaare naiskond alistas laupäeval, 9.detsembril kodusaalis Neemeco VK 3:0 ja tõusis liidrite kannule.

Külalised said geimides 24,14 ja 19 punkti. Kõige pikemate pallivahetustega esimene geim kulges vastase dikteerimisel, kus meil oli raskusi servi vastuvõtuga. Kaitses toodi võimatuna tunduvaid palle üles vastastikku. Esimese geimi 22:24 seisul servima läinud Cristin Lepp, tõi kastanid tulest välja. Teises ja kolmandas geimis võtsid saarlased juhtohjad kohe endi kätte ja tüüriti ka eduka lõpuni. Suurimad skoorijad olid Janne Järvalt 12 ja Gerli Gull 10 punktiga. Sellega lõppes ka esimene ring, kus tabel on päris huvitav ehk kolm naiskonda on 5 võidu ja 1 kaotusega jagamas 1.-3.kohta.

Kuressaare naiskond alustab II ringi esimest mängu juba sellel nädalavahetusel, kui pühapäeval 17.detsembril võõrustatakse Spartat.