MENÜÜ

Naiskond surus tiitlikaitsja maha

02/10/2017

Eesti naiste I Liigas algas 30.septembril hooaeg, kus esimeses kohtumises alistas Kuressaare naiskond Sparta 3:2(-18,23,15,-26,6).

Esimeses geimis olid võõrustajad veel paremad, kus seejärel said oma mängu paremini käima ka saarlased, kus geimidega 2:1 ette mingi. Tiitlikaitsja Sparta aga ei olnud veel oma viimast sõna ütelnud ja suutsid veel mängu viiendasse geimi viia. Otsustav geim oli ka kindlalt Kuressaare naiskonna päralt ja võidutants võis alata. Võitjate poolel olid resultatiivsemad 16 punktiga Gerli Gull ja 11 punktiga Kaisa Õunpuu. Kaotajatele tõid enim punkte 23 ja seda suutis Regina Rähmonen ja teise punktisumma eest hoolitses 12 punktiga saarlane Piret Prangel.

Järgmise kohtumise peavad Kuressaare naiskond aga Kuressaare Spordikeskuses ja seda 28.oktoobril, kui vastaseks on Tartu Dorpat/TKSK.