MENÜÜ

Naiskond pudenes Karikasarjast

30/11/2017

Kuressaare naiskond mängis laupäeval 11.novembril Eesti Naiste Karikasarja veerandfinaali II kohtumist Tallinna Ülikooli naiskonnaga ja kaotas 0:3 ning kogu seeria 0:2 mängudega.

Numbriliselt jäädi sellel korral alla 0:3(-14; -20; -22). Esimeses geimis tulid vastased bravuurikalt serviga peale ja lammutasid Kuressaare naiskonna vastuvõtu. Teises geimis suutsid saarlased aga juba rohkem vastupanu osutada, kus kaitse pidas ning rünnak oli võimas. Juhiti veel geimi keskel 18:17, kuid siis panid vastased taas kiirema käigu sisse ja jõudsid teise geimivõiduni. Kolmas geim oli Kuressaare naiskonna poolt kõige ilusam, kus juhiti 8:3 ja 12:6. TLÜ aga ei lasknud üllatusel sündida ja 18:17 saarlaste eduseisul, tegid pealinna mängijad spurdi ja sinna enam Kuressaarel vastu midagi panna ei olnud. Raili Sepp sõnas peale mängu, et oma serviga jään rahule, kuid vastane lõi tõesti head servi ja see tegi meie vastuvõtu auklikuks ning siis ei saanud me enam oma mängu üles ehitada. „Mängud olid meile igati õpetlikud ja saime kogemuse võrra rikkamaks. Oleks meil veel loosiga vedanud, siis ehk isegi oleksime Eesti Naiste Karikavõistlustel poolfinaalis mänginud” lisas veel Raili. Kuressaare naiskonna parimad olid 12 punkti toonud Gerli Gull ja teda toetas 8 punktiga Reelika Raap.