MENÜÜ

Nädalavahetusel mängitakse mitmel rindel

11/11/2016

Saaremaa erinevad võistkonnad on võistlustules mitmetes Eesti linnades. Noored Saaremaa Spordikooli võrkpallurid mängivad Tallinnas ja Pärnus U16 vanuseklassi Eesti Karikavõistluste tsooni. Nendele lisaks peetakse kaks kohtumist naistele, kus Saaremaa Ultra naiskond mängib Credit24 B-tugevusgrupi esimese kohtumise ja Naiste I Liigas tuleb Saaremaa/Kuressaare esindus kodupubliku ette. Meeste I liigas aga mängib Saaremaa meeskond Tallinnas.

Noorte U16 tütarlapsed peavad oma Eesti Karikavõistluste tsooniturniiri Pärnu Spordihallis. Treener Cristin Lepa sõnul tuleb mängida laupäeval Keila VK, Selver Tallinn II ja Selver Tallinn III, ning pühapäeval Pärnu SK, Narva SK ja Palusalu SK. Oma hoolealustelt ootab treener julget ja ilusat mängu. „Tahaksin näha tüdrukuid mängimas nii nagu nad mängivad trennides, rõõmsalt ja suure tahtmisega. Loodetavasti suudame anda endast maksimumi ja siis on kõik võimalik. Eesmärk on pääsed II finaalgruppi. Samas pall on ümmargune ja täpset tulemust ei oska kunagi ette ennustada” rääkis Lepp.

U16 noormehed mängivad samalajal aga Tallinnas. Eesti Karikavõistluste saarlaste tsoonigrupist leiame Selver Tallinn Audentes I, Selver Tallinn SK, Kohila VK ja Jõhvi SK. Poiste juhendaja Asko Esna: „Käisime möödunud nädalal Rakveres kogemusi korjamas ja viimastel treeningutel oleme püüdnud oma mängu veelgi täiendada. Hetkel midagi täpset ennustada on maru keeruline, sest esiteks võistkondasi pole kõiki veel näinud ja teiseks paljudele võistkondadele on see suuresti esimesteks mängudeks suuremal platsil”.

Naiste Credit24 Rahvaliiga B-tugevusgrupis on Saaremaa Ultra vastaseks Märjamaa SK. Saaremaa Ultra naiskond koosneb harrastajatest, kes on kunagi kooli kõrvalt võrkpalli mänginud. Eelseisvast Rahvaliiga mängust ootab võistkond eelkõige ammutada uusi kogemusi ja samas ka proovile panna ennast mängus. Võistkonna treener Cristin Lepp: „Naistel on tahtmine väga suur ja ootavad mängu väga. Meil pole ühtegi võrkpallialast parimat ega halvimat element, teeme kõike nii hästi kui oskame ja suudame”.

Naiste I Liigas tuleb aga Saaremaa/Kuressaare naiskond esimest korda sellel hooajal kodupubliku ette, kus laupäevases mängus võetakse mõõtu Mectus Tartu/TKSK-ga. Saarlaste nurgaründaja Janne Järvalt: „Tartu kohta meil info puudub aga tahaksime avada Naiste I Liigas oma võitude arve. Pinget kodune kohtumine peale ei pane, pigem annab jõudu ja tahtmist juurde”. Janne loodab, et kaotusest Spartale on tehtud omad järeldused, sest pühapäevases Spartaga mängus vedas naiskonda alt blokk.

Meeste I liigas mängib Saaremaa meeskond Tallinnas, kus vastaseks on laupäeval TLÜ/Rakvere VK ja pühapäeval Liider/Rae Vald. Saaremaa võistkonna nurgaründaja Sander Talistu ootab mõlemast mängust võitu: „TLU/Rakvere VK-d teame natuke rohkem, kuna seal ka paar saarlast mängimas aga pühapäevasest Liider/Rae Vald võistkonnast info puudub. Oma mänguvorm ei ole just parim aga tuleb hakkama saada, sest teisel pool võrku on samuti lihast ja luust mängumehed”. Saaremaa võistkond asub hetkel turniiritabelis 5.kohal 8 punktiga.

12.11.2016

Saaremaa Ultra – Märjamaa SK kell 11.15 Kuressaare Spordihoones

Saaremaa/Kuressaare – Mectus Tartu/TKSK kell 14.00 Kuressaare Spordihoones

Saaremaa – TLÜ/Rakvere VK kell 15.00 TLÜ Spordihoones

 

13.11.2016

Saaremaa – Liider/Rae Vald kell 15.00 Jüri Gümnaasiumis

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust