MENÜÜ

Nädalavahetus tõi kaotuse ja võidu

04/02/2019

Eesti meeste esiliigas peeti järjekordsed kohtumised, kus saarlased võõrsil samuti kaks kohtumist pidasid.

Laupäeval kaotati 0:3 (13:25; 22:25; 23:25) Võru VK/Werrole, aga pühapäeval võideti 3:1 (25:22; 25:18; 19:25; 25:18). Saaremaa meeskonna diagonaalründaja, Siim Rantanen ütles Võru mängu kohta, et see kohtumine läks aia taha ja õiget rütmi ei leitud. „Võimalik, et pikast reisist olid ka jalad vähe kanged, aga kaotus on tõsiasi” rääkis Rantanen. EMÜ kohtumises mindi 2:0 geimidega ette, aga seejärel hakkas saarlaste mängumootor natuke tõrkuma. „Ei aidanud ka vahetusest sekkunud jokker, Armand Tamm, kes külvas vastaste leeris küll segadust, aga geimi päästa ei suudetud”. Seejärel aga Saaremaa poolelt sai oma sihiku paika ka Karl Tartes, kes kostitas vastaseid teravate servidega ja lisas sinna ka paar efektset blokki. Mängus esines hästi ka Madis Tisler, kes sai samuti oma püssi korralikult paukuma ja tõi sedamoodi ka võistkonnale olulisi punkte.

Saaremaa meeskond asub nüüd liigatabelis kuuendal real ja seda 26 punktiga. Järgmised kohtumised peavad saarlased taaskord võõrsil, kui kohtutakse Imsport/Järvamaa ja BMF/Rakvere VK II võistkonnaga.