MENÜÜ

Minivõrkpalli tüdrukud mängisid Pärnus

12/03/2019
  1. märtsil mängisid Saaremaa Spordikooli U12 ja U14 tüdrukud Pärnus minivõrkpalli EMV teisel tsooniturniiri. Saaremaad oli esindamas 3 võistkonda – U12 üks võistkond ja U14 kaks võistkonda.

 

U12 vanuses oli võistkondi viis, kus saarlased saavutasid II koha ja seda Viljandi Spordikooli I võistkonna järel. Väikesed võrkpallurid olid väga tublid, näidates üles võitluslikku mängu. „Meil oli väga hea serv. Ka rünnakul õnnestusid mitmed kavalused” rääkis tüdrukute juhendaja Ene Kask.

U14 vanuseklassisi osales kuus võistkonda, kellest kaks olid Saaremaa Spordikoolist. Meie esimene esindus tuli Viljandi Spordikooli järle teisele ja II võistkond viiendale kohale. Võrreldes eelmise tsooniturniiriga oli Saaremaa Spordikooli neidude mängupilt  märksa mitmekesisem. Ene Kask lisas, et rünnakud olid osavamad ja kavalamad ning pallingul eksiti vähem. „Harjutada tuleb meil kindlasti nn. vastase mängu lugemist ja sellest tulenevat kaitsemängu” leidis Kask, mida hakatakse nüüd treeningutel rohkem harjutama. Treener soovis ära märkida ka selle, et kolm tüdrukut olid nii tublid, et suutsid vapralt vastu pidada ja mängisid nii U12 kui U14 võistkonnas ja tegid seda väga vapralt ja hästi ning väsimusmärke näitamata. Need tublid tüdrukud on Grete Aavik, Maarja Põder, Mariete Järvelaid.

U12 võistkonnas mängisid: Grete Aavik. Maarja Põder, Mariete Järvelaid ja Johanna Altmets.

U14 I võistkonnas mängisid: Geidi Tasane, Katrin Teng, Kätriin Allik, Merili Haak, Marelle Lehtjärv.

U14 II võistkonnas mängisid: Maris Rüütel, Ulla Maripuu, Helena Tamleht, Grete  Aavik, Maarja Põder, Mariete Järvelaid.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust