MENÜÜ

Minivõrkpalli karikasarjas püstitati rekord

21/01/2016

Saaremaa Spordikooli Minivõrkpalli Karikavõistlustel peeti teine etapp Leisis. Kohale oli tulnud rekordiliselt 12 võistkonda ja seda 56 noore võrkpalluriga.

Leisi Keskkooli spordisaalis peetud 60-s kohtumises said kõik võistkonnad platsile tulla 5-l korral. Algselt olid võistkonnad jaotatud 4 alagruppi ja seda esimese etapi tulemuste põhjal. Seejärel jätkus võistlus nii, et alagruppide võitjad said mängida kohtadele 1.-4., teised kohad 5.-8. kohtadele ja kolmandad 9.-12.kohatdele.

Kogu sarja eestvedaja Asko Esna: „ Suurepärane turniir noortele. Lapsed saavad panna ennast võistlusmomendil proovile ja igaüks näeb ka ära mida peaks veel treeningutel arendama.  Mulle isiklikult teeb head meelt see, et iga etapiga on juurde tulnud lapsi. See annab kogu Saaremaa võrkpallile kindla vundamendi, et tehakse õigeid asju ja otsuseid”.

Leisi Keskkooli õpetaja Toivo Lepp: „Võistluse tase on iga etapi tõusnud ja sellega on hea noori võrkpalli juures hoida” oli ilmselgelt oma hoolealustega rahul olnud Lepp.

Ene Kask: „ Tüdrukud saavad rohkem mängida ja harjutada kokkumängu. Näen ka Kärla tüdrukuid, kellega muidu tegeleb Kärlal Asko ise. Saaks sealt mõned veel Spordikooli, siis oleks väga hea, eks aeg näitab”.

Turniiri paremusjärjestus:

 1. Saaremaa SK Poisid I
 2. Saaremaa SK Poisid II
 3. Saaremaa SK Tüdrukud
 4. Kuressaare Gümnaasium/Inspira Poisid I
 5. Kärla Põhikool Tüdrukud
 6. Leisi Keskkool Poisid
 7. Kuressaare Gümnaasium/Inspira Poisid II
 8. Saaremaa Spordikool Poisid III
 9. Leisi Keskkool Tüdrukud
 10. Kärla Põhikool Poisid
 11. Saaremaa Spordikool Poisid IV
 12. Saaremaa Spordikool Poisid V

Turniiri parimateks mängijateks nimetati poistest Tanel Raamat(Saaremaa SK I) ja tüdrukutest Anete Antsaar(Kärla PK tüdrukud). Lisaks anti veel välja eripreemiaid, nimelt parimaks servijaks osutus Liis Treima(Saaremaa SK tüdrukud), parimaks ründajaks Egert Andrejev(Saaremaa SK II) ja parimaks ergutajaks Markkus Erin-Uussaar(Leisi KK).

Täname kõik turniiri sponsoreid, kes panid lastele välja erinevaid auhindu.

Võistluse III etapp toimub 29.aprillil Kuressaare Spordikeskuses.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust