MENÜÜ

Mikroliiga festival mängiti Kohilas

29/05/2017

Eesti Võrkpalli Liidu poolt korraldatud Mikroliiga Festival mängiti 26.-27.mail Kohilas, kus olid võistlustules U10 ja U12 vanuseklasside poisid, kui ka tüdrukud.

Reedel, 26.mail mängiti püüdmisvõrkpalli, kus Saaremaa Spordikooli kaks poeglaste võistkonda saavutasid 20 võistkonna konkurentsis 9. ja 12. koha. Tüdrukuid oli turniirist osavõtmas 23 võistkonda ja saarlastele 13. ja 19. koht. Poeglaste treener Asko Esna tunnistas, et antud turniir oli igati vajalik ja õpetlik. „Poisid said palju mängida ja näha, et kuidas teised omavanused mängivad. Kõik poisid oli igati valmis mängima ja said oma asjadega hakkama” rääkis Esna. Tütarlaste juhendaja Cristin Lepa sõnul oli see mõningatele tüdrukutele esimeseks võistluseks, aga mängukogemuse saamine oli esmatähtis. „Lastele oli turniir väga põnev ja kõik said palju mängida, kus tüdrukud mängisid nii nagu oskasid ja suutsid”.

Laupäeval, 27.mail kohtusid samuti Kohila välisväljakutel noored võrkpallurid, aga sellel korral olid võistlustules U12 lapsed. Läbi tsooniturniiride said antud turniirist osavõtta ka Saaremaa Spordikooli noormehed, kes saavutasid 6.koha. Samas peeti ka Kohila Karikavõistlus, mis peeti nendele võistkondadele, kes finaalturniirile ei jõudnud ja seal mängisid ka Saaremaa Spordikooli noormehed. Tublilt mänginud poisid tulid igati korralikule 8. kohale. Poiste treener Asko Esna: „Nähtu võib kindlasti positiivsele poolele kanda, sest kellelegi me otseselt alla ei jäänud ja siit saab ainult paremaks minna. Kiidan poisse südika mängu eest, sest tõesti võideldi ja mängiti oskuslikult”.

U10 tüdrukute I võistkonnas mängisid: Iris Tinno, Helena Tamleht, Grete Eliis Gutman ja Hanna Loore Vallik.

U10 tüdrukute II võistkonnas mängisid: Grete Aavik, Maria Tiidus, Marleen Lehtjärv ja Marelle Burk.

U10 poiste I võistkonnas mängisid: Kaur-Kristjan Mäemets, Gregor Hein, Andris Oja ja Fredi Paiste.

U10 poiste II võistkonnas mängisid: Sass Kirs, Sten Uue, Siim Vatsfeld, Ken Martti Paju ja Oskar Arula.

U12 poiste I võistkonnas mängisid: Richard Keerd, Lauri Sepp, Siim Tiitson ja Karl-Ottomar Ots.

U12 poiste II võistkonnas mängisid: Kaur-Kristjan Mäemets, Fredi Paiste, Jesse Esna ja Andris Oja.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust