MENÜÜ

Meeste I Liigas saarlastele võit ja kaotus

31/10/2016

Saaremaa võrkpallimeeskond pidas Eesti Meeste I Liigas oma järjekordsed kohtumised, kus Tallinnas peetud mängudes VK Täht alistati 3:0 ja Audentes SG/NK kaotati 2:3.

Laupäevases kohtumises VK Täht-ga oli saarlastel natuke keskendumisega probleeme aga vigaderohke mängu suutis Saaremaa meeste võistkond siiski võidusadamasse tüürida. Terve mängu kimbutas saarlasi servijoone taga tehtud servivead aga rünnakul mängiti siiski kindlamalt ja väärtuslik võit võeti ära. Meeskonna kapten Mart Tiitsaar: „Vastas ei olnud just kõige tugevam vastane aga me suutsime neile ikkagi anda võimaluse mängida. Oma mängu me selles kohtumises tegelikult ülesse ei leidnudki aga hea meel on 3 punkti üle”.

Pühapäevases mängus Eesti nn. noortekoondise vastu, mis sellel hooajal kannab nime Audentes SG/NK, pidid aga mõruda noodi alla neelama just Saaremaa meeskond. Terve kohtumise põhimõtteliselt tagaajaja rollis olnud saarlased suutsid mängu küll viiendasse geimi mängida aga lõpus olid noored Eesti võrkpalli tulevikulootused kindlamad. Saaremaa esinduse nurgaründaja Asko Esna: „Mäng oli päris suurte tõusude ja mõõnadega mõlemalt poolt. Nendes kahes geimis, mis võitsime, suutsime oma mängu vastasele peale suruda aga kui lasime natukenegi jala sirgemaks, siis karistati meid kohe ära. Viiendas geimis oli meil varianti võita küll aga kahel otsustaval rünnakul ei saanud me palli maha löödud ja sealt kärises vahe sisse” rääkis Esna.

Kui Eesti Meeste I Liigas on mängitud 4 voorus, siis hoiab hetkel Saaremaa meeskond 5. kohta. Turniiritabel on tihe, kus esimest ja kuudendat kohta lahutab ainult 5 punkti. Peale nelja peetud kohtumist ja 8 punkti on Saaremaa meeskonna treener-mängija Esna võistkonna esitlustega rahul ja lisab: „Keegi ei uskunud enne mängude algust, et Saaremaa nii korralikult esineda võiks. Olen meeste panusega väga rahul, eks kohati tuleb sisse ikka eksimusi aga kellel neid ei tuleks. Kui kõik tuleks ideaalselt välja, siis meist keegi ei mängiks siin ainult I Liigat. Siiani oleme saanud madistada turniiritabelit vaadates II poole meeskondadega aga järgmises kahes voorus tulevad vastu juba tõsisemad vastased” vaatas Esna juba järgmise vooru vastaste poole.

Saaremaa meeskond mängib oma järgmised mängud taaskord Tallinnas ja seda 12.-13.novembril kui vastasteks on TLÜ/VK Rakvere ja Liider/Rae Vald. Hetkel hoiab neist esimene turniiritabelis 4. ja teine 6.kohta.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust