MENÜÜ

Meeste I Liigas alistati Selver Kikas

12/12/2016

Eesti Meeste I Liigas pidas Saaremaa meeskond oma järjekordse kohtumise, kui Tallinnas alistati sealne Selver Kikas Spordikool 3:1(20:25, 25:13, 25:22, 25:19).

Esimest geimi alustati hästi, korralikult töötas blokk ja servist saadi punkte. Geimi keskel aga jäädi vastase planeerivate servide vastuvõtuga hätta ja enam vastaseid kätte ei saadudki. Teises geimis suruti aga gaasipedaal kohe põhja ja eduseis paisus suureks. Kolmandas peatükis said saarlased hästi minema ja tablool särasid 7-1 skoor aga Selveri noored polnud püssi põõsasse visanud ja läks veel mänguks. Olukord muutus Saaremaa meeskonna poolt kohati isegi kriitiliseks, kui ainult 20-19 juhiti aga siiski suudeti geim võita. Neljandas hoiti aga vastaseid kogu aeg paari 3-4 punkti kaugusel ja lõpplahenduse vormistasid saarlased 25-19 tulemusega. Saarlaste treener Asko Esna: „3 punkti üle on väga hea meel, et parandasime oma tabeliseisu, mis on väga põnev. Mängust veel niipalju, et tegime selle hooaja ühe parema mängu just servijoone tagant, kust saime hulgaliselt punkte ja servivigade arv püsis madal”.

Põhiturniiri kaks järgmist mängu peetakse aga juba sellel nädalavahetusel Pärnu SK/VK-ga, kus esimene kohtumine peetakse laupäeval 17.12 Kuressaare Spordihoones kell 16.00 ja pühapäeval on need kaks võistkonda aga juba vastamisi Pärnus.