MENÜÜ

Meeskonnale nädalavahetusega kaks kaotust

30/01/2017

Saaremaa meeskonnal tuli vastu võtta Eesti Meeste I Liigas kaks kaotust, kui laupäeval jäädi 1:3 alla Audentes SG/NK-le ja pühapäeval 0:3 TLÜ/Rakvere VK-le.

Laupäevast kohtumist alustas Saaremaa meeskond väga hästi, kui esimene geim võideti 25:15. Serv toimis ja Audentese noormeestel oli tegu pallingu vastuvõtul. Kolm järgmist geimi kuulusid aga Eesti Noortekoondise poistele 25:18, 25:20 ja 27:25 ja seega kogu mäng 3:1. „Teise geimi kaotuse põhjust võib otsida sellest, et meie serv muutus pehmeks ja Audentes sai selle siis hästi kätte” rääkis Asko Esna. Neljandas geimis tegi Saaremaa meeskond vahetuse, kui Mart Tiitsaar asemel tuli tõstma Esna aga kaotusest see ei päästnud. „Kaotus on tõsiasi ja meie poolt tabeliseisu vaadates on asi suhteliselt keeruline. Ega kergemaks ei lähe ka lähiajal” võttis Esna laupäevase mängu kokku.

Pühapäeval kohtuti aga hetke Eesti Meeste I Liiga liidri TLÜ/Rakvere VK-ga, mäng kaotati 0:3. Mõõduvõtt algas kodumeeskonnale kehvalt, kui mehed oli hädas pallingu vastuvõtuga ja enda serv ei andnud tulemust. Külalised juhtisid 4:1, 12:5 ja 22:12 ning võitsid geimi 25:14. Järgmistes oli juba tasavägisemat mängu, seisul 13:13 läks aga Tallinna Ülikool oma teed ja vormistas numbrid 25:17. Kolmandas geimis juhtisid saarlased veel 19:17, kuid lõpuks tuli tunnistada ikkagi vastaste 25:22 paremust. „Vastane oli tugev ja tõele näkku vaadates andsime endast parima ning kogu kolmanda geimi lõpp näitas ,et lõpuks võitis see, kes vähem eksis” sõnas sidemängija Mart Tiitsaar. Saarlaste poole pealt oli kohtumise märksõnaks palling, sest vastaste servi vastuvõtuga jäädi tihti hätta ja ise eksiti liiga palju. „Läksime tugevat servi lööma, kuigi me võinuks lihtsamini üle panna, aga see tuleks sealt siis kiirelt tagasi, sest mehed on tugevad ja täpsed. Läksime pallinguga ründama, tänu sellele ka palju eksimusi” avalikustas Tiitsaar enne mängu pandud eesmärgi.

Järgmise mängu peavad saarlased juba pühapäeval, 5.veebruaril taaskord kodusaalis, kui kell 16.00 kohtutakse tabeli viimase VK Täht Tallinna võistkonnaga.