MENÜÜ

Meeskonnale juba viies kaotus järjest

17/12/2018

Eesti meeste esiliigas jätkati nädalavahetusel põhiturniiriga. Saaremaa meeskond pidas kaks kohtumist, kus jäädi alla nii Tallinna Ülikoolile, kui ka LotusTimber/Neemeco SK-le.

Tallinna Ülikool alistas saarlased 3:1 (25:23; 25:22; 20:25; 25:15) ning LotusTimber Neemeco SK aga 3:2 (31:33; 27:29; 25:21; 25:12; 15:8) skooriga. Tallinna Ülikooli mängijad olid otsustavatel hetkedel kindlamad ja valmistasid saarlastele hulganisti peavalu nii rünnakul, kui ka servil. „Esimese geimi lõpus oli mingi arusaamatu olukord, kus mängu peakohtunik näitas punast kaarti, mis muutis olukorda niipalju” rääkis Asko Esna peale kohtumist. Juhendaja sõnul olid vastased koguaeg sammukese võrra ees ja hoidsid ohje kindlalt peos. LotusTimber/Neemeco vastu suudeti küll kaks esimest geimi võita, aga seejärel said Neemeco võistkond oma tegemised paremini käima ja lõpuks ka mängu võidusadamasse tüürida. „Oli tegemist väga närvilise mänguga, kus vaidlusi oli nii meie, kui ka vastase poolt. Mida mäng edasi läks, seda rohkem vastased meie käike läbi hakkasid lugema. Valus kaotus igatahes, et kaks null ees olla ja siis mäng kaotada” oli Esna lühike jutt peale kohtumist.

Saaremaa meeskonnal on nüüd liigatabelis viis võitu ja viis kaotus, mis annab meile kuuenda positsiooni. Eesti meeste esiliiga jätkub 12.jaanuaril.