MENÜÜ

Meeskonnale esimene kaotus

19/11/2018

Eesti meeste esiliigas peeti nädalavahetusel järjekordsed kohtumised, kus Saaremaa meeskond kirjutas tabelisse võidu ja kaotuse.

Esmalt alistati Kuressaare Spordihoones Imsport/Järvamaa 3:1(-26; 18; 14; 18). Saarlaste peatreeneri Asko Esna sõnul oli esimese geimi kaotus pigem tööõnnetus. „Tulime natuke liiga pehmelt peale ja vastane suutis meie mängu halvata. Järgmisest geimides tegutsesime aga kindlamalt ja seal toimisid asjad juba palju paremini” täpsustas Esna. Hooaja esimene kaotus tuli BMF/Rakvere VK II meeskonnalt, kellele jäädi alla 0:3(-21; -14; -14). „Esimeses geimis olid meil omad võimalused see geim ära võtta, aga vastane tegutses mitmekülgselt ja oskuslikult” rääkis esimeses geimi kaotusest Esna. Kahes järgmises vaatluses aga Rakvere mehed mängisid saarlased selgelt üle ja seda ennekõige kaitsemängus, kus toodi mitmeid rünnakuid üles. Esna sõnul ongi Rakvere just kaitsemängus väga hea meeskond, sest sealt leiab mitmeid Eesti rannavolles meistrivõistlustel medaleid noppinud mängumehi. „Läksime muidugi võitu püüdma, aga sellel korral see jäi kaugele. Peame blokki ja kaitsemängu tublisti parandama, kui tahame selliste meeskondadega sammu pidada” leidis Asko.

Eesti meeste esiliigas on nüüd mängitud kõikidel kuus mängu ja Saaremaa hoiab 14 punktiga kolmandat kohta. Järgmised mängud peab Saaremaa aga 1.-2.detsembril Tallinnas.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust