MENÜÜ

Meeskond võitis nädalavahetusel kaks kohtumist

22/01/2018

Kuressaare meeskond alistas Meeste I Liigas kaks vastast ja kirjutas turniiritabelisse viis punkti.

Laupäeval oli vastaseks LotusTimber/Neemeco SK ja võideti 3:2 (19:25; 25:23; 25:22; 12:25; 15:11). Esimese geimi kaotus oli tingitud sellest, et veel õppisime vastast tundma. Teise ja kolmanda geimi võitsid Kuressaare mehed aga täpselt oma mängujoonisest kinni hoides. „Nende ründajatel oli oma lemmikud suunad ja tegutsesid natuke ühekülgselt ning tegime vastavalt sellele ka muudatused” rääkis saarlaste treener Asko Esna. Neljandat geimi ei taha aga Kuressaare mehed mäletada, sest kohe geimi algul jäädi tagaajaja rolli ja vahe ainult kasvas. Treener hakkas tegema vahetusi, kui võttis Mart Tiitsaar, Siim Rantaneni ja Karl Tartese välja. „Tahtsin neile anda natuke puhkust ja et nad näeksid kõrvalt, kuidas vastane mängib” täpsustas Esna vahetuse tagamaid. Viiendat geimi aga mingi kohe algusest juhtima ja lõpptulemus vormistati 15:11 skooriga.

Päev hiljem mängiti aga Audentes Spordigümnaasium/Noortekoondisega ja see kohtumine võideti 3:0 (25:22; 25:19; 25:20). Kõikides geimides püsis seis kuni 16-17 punktini võrdne, aga siis suutsid Kuressaare mehed oma paremuse maksma panna. „Tundsime, et oleme vastasest kindlamad ja suudame vajadusel veel juurde panna” rääkis Esna. Vastane tegi küll servil head tööd, kui nad lõid mitmeid ässasi, aga ikka ja jälle jätkus Kuressaare meestel selle vastu rohtu. „Olen meeskonna üle uhke, et suutsime esiteks mõlemad mängud võita ja tabelisse viis punkti kirjutada. Teiseks kaks nädalat tehtud töö, kus rõhku pandi blokile ja kaitsemängule, tasus end ära. Me jäime küll jänni servi vastuvõtul ja peame nüüd selle taaskord rohkem käsile võtma. Head meelt tegi ka see, et Spordikooli kasvandikud Robin Alba, Randel Sepp ja Hardi Aun, kes said rohkem mänguaega, tulid oma toimetamistega korralikult toime”.

Eesti Meeste I Liiga jätkub järgmisel nädalavahetusel, kui 3.veebruaril mängitakse taaskord kodusaalis, kus vastaseks on Eesti Maaülikooli Spordiklubi.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust