MENÜÜ

Meeskond on play-off kohas kinni

20/02/2017

Saaremaa meeskond suutis möödunud nädalavahetusel kahest mängust ühe võita ja suure tõenäosusega ollakse play-off kohas kinni.

Laupäevases kohtumises Neemeco SK-ga kuulusid kaks esimest geimi pealinna võistkonnale 28:26 ja 25:21. Saarlaste kapteni Mart Tiitsaare sõnul oli varianti ka kahes esimeses geimis aga otsustavate punktide mängimisel olid Neemeco mehed paremad. Kolmandas geimis juhtisid vastased veel 15:10 aga siis hakkas Saaremaa meeskonna mängumootor paremini tööle. Järjepanu kostitasid vastaseid Cris-Karlis Lepp ja Sander Talistu heade servidega ja blokis hiilgas Sander Tiits. Kolmas geim 25:22 skooriga saarlastele. Seejärel Saaremaa meeskond aga enam vastastele suurt sõnaõigust ei andnud, kus neljas geim võideti 25:18 ja viies 15:12, ning kogu mäng 3:2. „Ütlesin enne viimast geimi meestele, et on aeg hakata neid viiendaid geime oma kasuks pöörama. Saime kohe alguses minema ja paari 3-4 punktiga ette. Serv hakkas meil toitma ja saime vastase võrgust kaugemale” tõi Tiitsaar ühe võtmemomendi välja.

TTÜ/Kiiliga kohtumises oli kogu mängu jämedam ots vastaste käes. Tund ja kümme minutit kestnud mängu võitis TTÜ 3:0(25:12, 25:19, 25:20). Saaremaa meestel oli eilne mõõduvõtt veel jalgades ja vastastele lähedale ei saadud. „Esimeses geimis olime väga uimased ja jäime vastaste rongi alla. Järgmistes oli mängu küll rohkem aga TTÜ mehed olid igas elemendis paremad ja kindlamad” tunnistas Tiitsaar vastast.

Eesti Meeste I Liigas on mängida veel kaks vooru ja Saaremaa meeskond hetkel viiendal kohal, 9 võidu ja 10 kaotusega. Põhiturniiri viimases mängus 4.märtsil kohtuvad saarlased Kuressaare Spordihoones Selver Kikas Tallinn SK-ga.