MENÜÜ

Leisi naiskond tuli Saaremaa meistriks

28/05/2018

Saaremaa meistrivõistlused naiste arvestuses peeti laupäeval, 26.mail Leisi Keskkoolis, kus ka koduvõistkond kuldmedalid kaela said.

Nii Leisi, kui ka Kuressaare naiskonnad võitsid Saaremaa Spordikooli võistkonda 3:0 ja oodata oli tulist lahingut meistritiitlile. Finaalis said Leisi naised aga paremini minema, aga Kuressaare viigistas seisu. Põnevalt kulgenud kolmandat geimi või nimetada ka võtmegeimiks, mille võitis Leisi. Neljas geim oli seisuni 20:20 võrdne, aga seejärel sai Leisi naiskond mitu magusat punkti ja võidupidu võis alata.

Leisi – Saaremaa Spordikool 3:0 (25:18; 25:13; 25:19)

Kuressaare – Saaremaa Spordikool 3:0 (25:7, 25:16; 25:16)

Kuressaare – Leisi 1:3 (17:25; 25:19; 22:25; 23:25)

Leisi naiskonnas mängisid: Cristin Lepp, Maria Varik, Kadi Mägi, Kaia Piipu, Karoli Mägi, Maali Kanemägi ja Eveli Rohi.

Kuressaare naiskonnas mängisid: Kristi Põld, Kristel Gull, Elsa Putku, Raili Sepp, Janne Järvalt, Maie Ader ja Maarja Helm.

Saaremaa Spordikoolis naiskonnas mängisid: Maike Madaja, Kätriin Põld, Kadri Aru, Marie Puust, Kristel Sild ja Krislin Heinsoo.