MENÜÜ

Suvised lastetreeningud meelitas suve jooksul randa palju huvilisi

17/08/2021

5. juulil said Saaremaal alguse lastele mõeldud tasuta võrkpallitrennid. Tegemist oli “Võrkpallisuvi 2021” projektiga, mille raames toimusid trennid üle Eesti. Koostöös Eesti Võrkpalli Liidu, kohalike omavalitsuste ja Swedbankiga sündinud projekt oli mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnud 9- kuni 14-aastastele lastele, kellele võrkpallimäng juba meeldib või kes tahtsid alaga tutvust teha. Treeningud toimusid 2x nädalas 6 nädalat jutti.

Trennid osutusid väga populaarseks, sest enamasti võttis trennist osa kakskümmend last. Kohale tulid nii kohalikud saarlased, mandrilapsed ja kaks last isegi Ameerikast. Trennitulijad jaotati kahte gruppi vastavalt sellele, kas laps oli juba edasijõudnud või alles algaja.

Laste endi sõnul meeldisid neile trennid väga. Algajad said selgeks elementaarsed võrkpallioskused nagu näiteks alt- ja ülaltserv, alt- ja ülaltsööt, ründelöök, samuti ka üleüldised võrkpallireeglid. Lisaks tõid nad välja, et nad said trennis arendada ka koostööoskust tiimikaaslaste vahel. Ja kui treeningtsükli lõpus sai laste käest küsitud, kas keegi läheb sügisel edasi ka saali mängima, siis tuli jaatav vastus enamuselt.

 

Suur tänu kõikidele lastele, kes ikka ja jälle rõõmsalt trenni tagasi tulid!

Suur tänu meie treeneritele – Karli Allik, Kristel Sild, Cristin Lepp – kes oma entusiasmi ja positiivsusega sütitasid noori tulevikutäht absoluutselt igas trennis!

Suur tänu ka kõkidele toetajatele, tänu kellele selline projekt üldse võimalikuks sai!

 

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust