MENÜÜ

Kuressaare meeskond jätkab kodus kaotuseta

05/02/2018

Kuressaare meeskond pidas möödunud nädalavahetusel kaks kohtumist, kus laupäeva alistati kodusaalis Eesti Maaülikooli SK 3:2 ja pühapäeval kaotati võõrsil Liider/Rae Vallale 0:3.

EMÜ vastu hoidsid külalised paari 2-3 punktilist edu ja võitsid avavaatluse 25:23. Seejärel said Kuressaare mehed oma mängu paremini jooksma ja viigistasid seisu 1:1-le, kui geim võideti 25:23. EMÜ ründas keskelt väga resultatiivselt ja nad kirjutasid kolmanda geimi 25:22 tulemusega oma kontosse. Neljandas geimis aga saarlasd oma jonni ei jätnud ja 25:17 skooriga viidi mäng viiendasse geimi. Põneva ja pingelise viimase geimi võitsid Kuressaare mehed 15:13 ja kirjutasid juba neljanda järjestikuse võidu tabelisse. Meeskonna treener Asko Esna ütles peale mängu lõppu, et vastane tegi meile keskelt palju pahandust, aga õnneks suutsime mängu lõpuks neid seal ka natuke rohkem kiusata ja kannatasime lõpuni. Pühapäeval aga mängiti võõrsil Liider/Rae Vallaga, kellele kaotati 0:3 (18:25; 19:25; 22:25). Kõikides geimides suutsid Kuressaare mehed hoida vastasest kinni kuni 15 punktini, aga seejärel panid vastased oma paremuse maksma. Kuressaare võistkonna kapten Mart Tiitsaar: „Liider/Rae Valla mängijad on väga kogenud ja nende koostöö sujus korralikult. Meie blokk hajutati laiali ja nende ründajad olid piisavalt võimsad, et sealt asi ära lahendada.” Lisaks tunnistas Tiitsaar, et laupäevane pikk mäng oli ka veel jalges.

Kuressaare meeskond peab järgmised mängud juba 17.-18.veebruaril, kui laupäeval minnakse vastamisi Kärla Spordihoones Võru SK/VK ja pühapäeval Kuressaare Spordihoones Tallinna Ülikooliga.