MENÜÜ

IMsport/Järvamaa alistati aga Rakverele jäädi alla

18/02/2019

Saaremaa meeste esiliiga meeskond pidas oma järjekordsed kohtumised põhiturniiril, kus möödunud nädalavahetusel alistati esmalt IMsport/Järvamaa, aga seejärel jäädi alla BMF/Rakvere VK II võistkonnale.

IMsport/Järvamaad võideti 3:1(25:14; 25:23; 17:25; 25:14), kus saarlaste poolelt olid resultatiivsemad 13-t punkti toonud Taavi Prei ja Robin Alba. BMF/Rakvere VK II meeskonnale kaotati 1:3 (28:26; 17:25; 22:25; 25:27) ja selles kohtumises oli Saaremaa meeskonna parimad 13 punkti toonud Sander Talistu ja 8 punktiga Taavi Prei. Saarlaste treeneri Asko Esna sõnul kulges laupäevane mäng küll väikeste mõõnadega, aga suurt ohtu Järvamaa pakkuda sellel korral ei suutnud. „Kaotatud geimis me ise jäime liiga passiivseks ja lasime jala sirgeks” rääkis Esna. Rakvere vastu oli mängu muidugi juba palju rohkem. „Meil olid selles kohtumises omad võimalused mäng ära otsustada, aga otsustavatel hetkedel ei lahendanud me oma võimalusi ära. Liiga palju kärises vastuvõtul ja seejärel oli juba rünnak hambutu” kommenteeris Asko.

Saaremaa asub neli vooru enne põhiturniiri lõppu seitsmendal tabelireal ja seda 29 punktiga. Järgmised kaks mängud peetakse juba Kuressaares ja need toimuvad 2.-3.märtsil, kui vastaseks on Audentes SG/Noortekoondis ja Tal/Tech Kiili.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust