MENÜÜ

Esiliigas jätkatakse võidukalt

05/11/2018

Saaremaa meeste esiliiga võistkond pidas eelmisel nädalavahetusel oma esimesed kodumängud, kus kodupubliku rõõmuks alistati Võru VK/Werro 3:2 ja Eesti Maaülikool 3:0.

Võru VK/Werro kohtumine peeti Kuressaare Gümnaasiumi võimlas, kus läks vaja tervenisti viit geimi. Saarlased suutsid oma küllaltki konarliku mängu võrukatele peale suruda ja tabelisse 3:2 (24; -18; -16; 24; 14) võidu eest kaks punkti lisada. Pühapäeval kohtuti aga eelmise hooaja Eesti meeste esiliiga võitja Eesti Maaülikooli SK-ga, kes alistati 3:0 (22; 22; 22). Saaremaa meeskonna treener, Asko Esna, oli nädalavahetusel saadud kahe võidu üle küll rahul, aga mängupildi üle mitte nii väga. „Me oleme suutelised väga vingeid liigutusi ja sooritusi tegema, kuid ühel hetkel tuleb meil kõigil kramp sisse ja siis enam pidama ei saa.” Esna sõnul on vaja mängupilti paremaks muuta, kui tahame kõrgemas mängus kaasa mängida. Saaremaa meeste esiliiga meeskond asub liigatabelis teisel kohal nelja võidu ja 11 punktiga.

Eesti meeste esiliiga järgmised kohtumised peetakse 17.-18. november. Saaremaa kohtub taaskord Kuressaare Spordihoones laupäeval, 17. novemberil IMsport/Järvamaaga ja pühapäeval, 18. novembril BMF/Rakvere VK-ga.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust