MENÜÜ

Esiliigades jätkub põhiturniir

02/02/2018

Kuressaare mees- ja naiskond tulevad algaval nädalavahetusel taaskord kodupubliku ette, kui meeskonnal on laupäeval vastaseks Eesti Maaülikooli SK ja naiskonnal Peeti VK. Pühapäeval kohtub meeskond veel võõrsil Liider/Rae Vallaga.

Meeskond on mänginud teist ringi tõusvas joones, kus kolmest mängust on kogutud kolm võitu. Saarlaste treeneri Asko Esna sõnul on hea hoo võti peitnud selles, et asjad on lihtsalt paika loksunud ja meeskond on muutunud enesekindlamaks. „Nädalavahetusel on meil kaks väga tõsist mängu, kust kindlasti loodame võitjana väljuda. EMÜ on väga sitke vastane, kellele esimeses ringis kaotasime 0:3 ja nad asuvad liigatabelis täpselt meie ees. Pühapäeval on vastaseks Liider/Rae Vald, keda võitsime esimeses kohtumises 3:1. Kui saame servi paremini kätte ja rünnaku samuti korralikult jooksma, siis usun, et suudame mõlemaid vastaseid võita,” rääkis Esna sõjakalt.

Naiskond kohtub laupäeval aga tabeli teise, Peetri VK’ga. Esimeses ringis said saarlased just neilt 1:3 kaotuse. Kuressaare naiskonna liikme Elsa Putku ütles, et eelmisel korral ei tulnud mäng lihtsalt välja. „Tulemas on väga-väga oluline mäng ja ennekõige tabeliseisu mõttes ning ka vaimselt.” Elsa tunnustas vastaseid, et neil on kiire mäng ja kogenud mängijad, kes teevad kavalaid liigutusi. „Blokil saab olema väga raske ja kaitses peame ise kõvasti pingutama,” tõi temporündaja välja võtmekohad.

 

Laupäev, 3.02.2018

Eesti naiste I Liiga: kell 13.00 Kuressaare – Peetri VK (Kuressaare Spordihoone)

Eesti meeste I Liiga: kell 16.00 Kuressaare – Eesti Maaülikooli SK (Kuressaare Spordihoone)

 

Pühapäeva, 4.02.2018

Eesti meeste I Liiga: kell 14.00 Liider/Rae Vald – Kuressaare (Jüri Gümnaasium)

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust