MENÜÜ

Esiliiga hooaega alustati kahe võiduga

22/10/2018

Eesti Meeste esiliiga alustas oma järjekordset hooaeg eelmisel nädalavahetusel, kus kõik võistkonnad ka väljakul käisid. Saaremaa meeskond alustas võõrsil kahe kohtumisega ja mõlemad mängud ka võideti.

Laupäeval kohtuti Liider/Rae Vald meeskonnaga, kes suruti maha 3:1(-22,23,23,15) tulemusega. Saarlased tegid servil ohtralt vigasi ja suuresti selle taha võis jääda ka esimese geimi võit. Alates teisest geimist muutsid Saaremaa mehed oma servi taktikat ja see hakkas järjest rohkem ka õigustama. „Hüppelt servil tegime lubamatult palju vigu ja kui see üle läks, siis said nad selle päris hästi kätte” rääkis sellel korral libero kohustusi täitnud Asko Esna. Muudatus tõi edu ja planeeriva pallingu vastuvõtuga oli Rae Valla mehed tõsiselt hädas. Pühapäeval aga mängiti Tallinna Spordikooli noormeestega, kus läks vaja minimaalselt kolme geimi ning vastasele anti geimides vastavalt 20, 20 ja 18 punkti. Saaremaa meeskond mängis täpselt nii palju, kui vaja ja nii vähe, kui võimalik. „Olime nii füüsiliselt, kui ka vaimselt vastasest üle. Kõik mehed said saarlaste poolelt ka väljakule ja käe valgeks” kommenteeris Esna. Seega sai Saaremaa meeste esiliiga võistkond tabelise kuus punkti ja sellega ollakse hetkel turniiritabelis neljandal kohal.

Järgmise mängud peetakse juba järgmisel nädalavahetusel, kui Saaremaa meeskonnale tulevad külla laupäeval, 3.novembril Võru VK/Werro ja pühapäeval, 4.novembril EMÜ SK.