MENÜÜ

Credit24 Rahvaliigas mängiti põnevad kohtumised

06/03/2016

Saaremaa Spordikooli võistkond alistas 1/8 play-offis Tallinna võistkonna ESB1 3-2 ja edeneti 8 parema hulka.

Esimeses geimis jääd vastuvõtul hätta ja kaotati 25-18, teises geimis tehti paar vahetust ja mäng hakkas paremini jooksma, tasuks geimivõit 25-21 ja seis viigis 1-1. Kolmandas geimis näitasid saarlased head kaitset ja rünnakul oldi resultatiivsed ning 25-18 kolmas geim Saaremaa SK-le. Neljandas geimis polnud kumbagil võistkonnal üle 2 punktist edu ja pingelises lõpus saatis edu ESB1 meeskonda 25-22. Viiendas geimis oli palju kompromissitut võitlust ja saarlased realiseerisid hästi rünnakuida. Viimaseks jäänud geimis näitas tabloo 15-8 ja 3-2 võit Saaremaa SK-le ning seega ollakse Credit24 B-tugevusgrupis 8 parema võistkonna sees.

Saarlaste mängumees Mart Tiitsaar: „ Algul võeti meid serviga maha ja me ei saanud oma rünnakut seega ülesse ehitada. Teisest geimist hakkas mäng paremini laabuma ja saime reele tagasi. Blokis on meil suur varu, sest sealt lendab meil palju minema” rääkis sidemängija.

Võistkonna temporündaja Martin Meerits: „Päris heal tasemel võistkond oli vastas aga õnneks suutsime nad alistada ja saame jätkata mängimist rahvaliigas”.

Kaarma alistas samuti Kuressaares peetud kohtumises Lennujaama SK 3-1(-19,16,15,18). Võistkonna kapten Eldur Torn: „ Vastane tuli väga agressiivselt peale ja said esimeses geimis suure edu, sealt ka kaotus. Teistes geimides suutsime ise oma tahtmise peale suruda. Tegime natuke palju servivigu ja see jääb natuke kripeldama” rääkis Torn.

Saaremaalt on Credit24 B-tugevusgrupis seega kaheksa parema seas 2 võistkonda. Saaremaa Spordikooli vastane tuleb paarist Konksu Pood/ALCARO ja CityVolley ja samas Kaarmal tuleb rinda pista VK Sahkar meeskonnaga.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust