MENÜÜ

Arvamus

21/07/2017

Kuuldes uudist, et järgmisel hooajal on Saaremaa esindatud võrkpalli meistriliigas, tekitas minus rohuolu, et lõpus saavad omad kodusaare eest mängida. Ajaga on selgunud, et saarlaste osa on võistkonnas aga väike ja see teeb kurvaks, ning tekitab küsimuse MIKS?

Iseenesest on see arusaadav, et kõiki saarlasi ühte võistkonda terveks hooajaks saada on keeruline, et paljudel on kodu rajatud juba teistesse linnadesse ja mitmetel on lepingud teiste klubidega. Võrkpallureid on Saaremaalt kasvanud aga rohkem, kui hetkel mõned, kellega on lepingud sõlmitud. Kas teised saarlastest mängijad ei ole siis võimalust ära teeninud mängida Saaremaa parimas võistkonnas või soovitakse ainult palgata kõige paremad pojad? Meedia vahendusel on tulnud infot, et palgatud on juba mitu välismaalast ja teisi eestlasi, aga omad? Teised Eesti kõrgliigaklubid kaasavad ka oma võistkonda noori – talendikaid võrkpallureid, aga hetkel Saaremaa osas ei ole ühtegi. Kas meil peavad olema kõik mängijad tipud ja neile maksma suurt palka? Eelmisel hooajal oli meil Saaremaal esiliiga võistkond, kus kõik olid saarlased, kas nendest poleks kellegil asja kõrgliiga meeskonda?

Sooviksin siiski näha võistkonnas mängimas saarlastest mängijaid, kui võõramaalasi, kes mängivad siin ühe hooaja ja siis lahkuvad.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust