MENÜÜ

2020. a Suvevollele tõmmati joon alla – võitjad selgunud

29/07/2020

Eile (28.07.2020) pandi punkt Suvevolle 2020. aasta sarjale. Juuni- ja juulikuus toimus kokku Kuressaare supelrannas 8 etappi, igal teisipäeval iga ilmaga. Sellel perioodil said mängijad nautida imeilusaid suveilmu, meeletut tuult kui ka korralikku vihma. Lisaboonusena mängukogemusele, heale seltskonnale ning võrratule võrkpallile, oli terve hooaja vältel üsna rikkalik ka võitjate auhinnalaud, mille eest tuleb meil tänada meie suurepäraseid sponsoreid – aitäh!

Eilne ilus ilm ning imemaitsvad auhinnad meelitas randa 20 naist ja 26 meest (selle hooaja rekord!).

Naiste turniiri puhul leidis aset fenomenaalne hetk, et kõik 6 naiskonda said alagrupimängudes 1 võidu ja 1 kaotuse, mis tähendas geimipunktide suhete arvestamist, et selgitada paremusjärjestus.

Kuna tegemist oli viimase etapiga, sai selgeks ka üldarvestuse pingerida. Suvevolle 2020. aasta Kuressaare etappide võitjaks naiste arvestuses krooniti Cristin Lepp, kes kogus 8 etapi peale kokku 102 punkti. II koha hõivas Kristi Põld (84p) ning III koha saavutas Eveli Iloste (82p).

Kui naiste puhul oli üldvõitja teada juba eelmisel nädalal, siis meeste arvestuses selgus võitja siiski peale eilset etappi. Suvevolle 2020. aasta Kuressaare etappide võitjaks meeste arvestuses tuli Martin Rosljuk 90 punktiga. II ja III kohal asetsevatel mängijatel oli lõppkokkuvõttes ühepalju punkte – 83p. Kuna Tom Tornil oli turniiri jooksul 3x 1. koha tiitleid ja Kardo Liitmäel 2x, siis Tom Torn sai kokkuvõttes II koha ja Kardo Liitmäe III koha.

Suurimad tänud VIII etapi sponsorile Pähkla Vähi- ja Kalakasvatusele, kes jagas võitjatele kosutavat külmsuitsu/kuumsuitsu ning soolatud forellifileed!

Kuressaares peetud Suvevolle naiste üldkoondtabel on leitav siit ja meeste oma siit.

VIII etapi võitjad:

Suvevolle üldvõitjad:

Suvevolle 2020. a võitjad naiste arvestuses: Kristi Põld (II koht) ja Cristin Lepp (I koht)

Eveli Iloste (III koht)

Suvevolle 2020. a võitjad meeste arvestuses: Tom Torn (II koht), Martin Rosljuk (I koht) ja Kardo Liitmäe (III koht)