MENÜÜ

Saaremaa SK KV mini

2014. aastast alates korraldab SVL Saaremaa Spordikooli Karikavõistlusi minivõrkpallis, mis on mõeldud Saaremaa 4.-6. klasside õpilastele.

Võistlused on 3-etapilised ning nendest võivad osa võtta Saaremaa koolide- ja klubide võistkonnad. Minivõrkpalli võistkonna suuruseks on 4-6 mängijat ja treener; osaleda võivad ka segavõistkonnad (näiteks kaks poissi ja kaks tüdrukut).

Võistluste süsteem sõltub võistkondade arvust ja selgub vahetult enne võistlust. Paremuse selgitamine turniiril toimub alljärgnevalt: kahe võistkonna võrdse punktide arvu korral määrab paremuse omavaheline mäng, kolme ja enama võistkonna puhul otsustab paremusjärjestuse suurem võitude arv antud võistkondade omavahelistes kohtumistes, selle võrdsuse korral otsustab omavahelistes kohtumistes saavutatud geimide, nende võrdsuse korral geimipunktide suhe. Võit annab 2, kaotus 1 ja loobumine 0 punkti.

Sel hooajal toimuvad Saaremaa SK Karikavõistlused:

 

Võistluste tulemused:

I-etapi paremusjärjestus:

  1. koht: Saaremaa SK T I (Kätriin Allik, Geidi Tasane, Merili Haak ja Marelle Lehtjärv)
  2. koht: Saaremaa SK P I (Lauri Sepp, Richard Keerd, Fredi Paiste ja Andris Oja)
  3. koht: KG/Inspita I (Kristofer Leedo, Johann Haamer, Karl Ottomar Ots ja Mark Õunpuu)
  4. koht: Aste PK P (Cristo Alle, Silver Reinart, Märten Vessik, Romet Metsmaa ja Kevin Zenkevics)
  5. koht: KG/Inspira II (Henri Lember, Alexander Liigsoo, Tomi  Anderson ja Janar Vahter)
  6. koht: Saaremaa SK T III (Helena Tamleht, Mariete Järvelaid, Grete Aavik ja Maarja Põder)
  7. koht: Saaremaa SK P II (Reio Markkus Lepp, Jesse Esna, Hugo Sarapuu ja Gregor Hein)
  8. koht: Salme PK (Jürgen Leppik, Laur-Jastin Räim, Saamuel Treirat ja Robin Toompuu)
  9. koht: Leisi KK T (Kristina Rand, Marilyn Lempu, Sirelin Ermann ja Luise Mägi)
  10. koht: KG/Inspira III (Reno Laar, Gert Paaskivi, Lauri Koppel ja Raimond Metsalu)
  11. koht: Saaremaa SK T II (Triinu-Liis Toom, Saskia Roberts, Maris Rüütel ja Kristin Kasela)
  12. koht: Saaremaa SK P III (Sass Kirs, Kristo Kombe, Oskar Arula, Gregor Kesküla ja Georg Paomees)
  13. koht: Kaali: (Marten Sink, Kevin Teär, Evert Põllu, Ander Aus ja Kaspar Aus)
  14. koht: Saaremaa SK P IV (Siim Vatsfeld, Andre Jürisson, Sander Ringvee ja Kevin Truu)
  15. koht: Leisi KK P (Karel Pagil, Kristofer Rand, Ker Kristjan Rahu ja Jasper Erin-Uussaar)
  16. koht: Aste PK T (Olivia Rand, Liis Palu, Li-Sandra Adler, Hanna Ellermaa ja Carola Palu)

 

II-etapi paremusjärjestus:

  1. koht: KG/Inspira I (Karl Liiva, Johann Haamer, Kristofer Leedo, Mark Õunpuu ja Karl-Ottomat Ots, õpetaja Gabriel Sepp)
  2. koht: Saaremaa SK T I (Merili Haak, Geidi Tasane, Kätriin Allik, Marelle Lehtjärv ja Katrin Teng, õpetaja Ene Kask)
  3. koht: Saaremaa SK P I (Lauri Sepp, Richard Keerd, Andris Oja ja Fredi Paiste, õpetaja Asko Esna)
  4. koht: KG/Inspira II (Mihkel Nelis, Tanel Nelis, Alexander Liigsoo, Martin Sagor, Germo Maimann ja Markus Kubja, õpetaja Gabriel Sepp)
  5. koht: Saaremaa SK T III (Grete Aavik, Mariete Järvelaid, Helena Tamleht ja Maarja Põder, õpetaja Ene Kask)
  6. koht: Saaremaa SK T II (Ulla Maripuu, Saskia Roberts, Maris Rüütel, Norna Põld, Karoli Harjus ja Liset Isabel Karu, õpetaja Ene Kask)
  7. koht: Saaremaa SK P II (Reio Markkus Lepp, Jesse Esna, Gregor Hein ja Gerog Paomees, õpetaja Asko Esna)
  8. koht: Aste PK P (Cristo Alle, Märten Vessik, Kevin Zenkevics, Silver Reinart ja Romet Metsmaa, õpetaja Cristin Lepp)
  9. koht: Orissaare (Margus Mägi, Ardi Kald, Andre Janter, Andri Truumees, Saskja Lember, Nora Mahlak ja Anette Ige, õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel)
  10. koht:Leisi KK P (Kristofer Rand, Karl-Marttin Leemet, Karel Pagil, Kert-Kristjan Rahu, Siimon Ermann ja Markus-Erik Lempu, õpetaja Toivo Lepp)
  11. koht: Leisi KK T (Kristina Rand, Marilyn Lempu, Sirelin Erman ja Luise Mägi, õpetaja Toivo Lepp)
  12. koht: Saaremaa SK P III (Oskar Arula, Sass Kirs, Siim Vatsfeld ja Gregor Keskküla)
  13. koht: Kaali (Evert Põllu, Kevin Teär, Ander Aus ja Marten Sink, õpetaja Rainer Helde)
  14. koht: Aste PK T (Olivia Känd, Liis Palu, Hanna Ellermaa ja Carola Palu, õpetaja Cristin Lepp)
  15. koht: Saaremaa SK P IV (Rasmus Tõru, Peeter Lipu ja Sander Ringvee, õpetaja Asko Esna).

III-etapi paremusjärjestus:

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust