MENÜÜ

Arhiiv

2002/2003 hooaeg

Saaremaa TÜ naiskonnas mängisid:

  • Kaie Adrat
  • Kristi Põld
  • Maili Kirspuu
  • Anne Poopuu
  • Sesse Sääsk
  • Maie Ader
  • Anne Metsanurk
  • Elsa Suuster
  • Kairi Gilden

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Ülenurme
  2. Viimsi Võr-Võrratu
  3. Saaremaa TÜ
  4. ESS SK/Tallinn

 

2003/2004 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa TÜ naiskonnas mängisid:

  • Kaie Adrat
  • Kristi Põld
  • Maili Kirspuu
  • Anne Poopuu
  • Maie Ader
  • Anne Metsanurk
  • Kristel Hainla
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Kadi Nellis
  • Dea Ringas

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Audru
  2. Viimsi Võr-Võrratu
  3. Saaremaa TÜ
  4. Otepää Oti-Audentes

 

2004/2005 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa TÜ naiskonnas mängisid:

  • Kristi Põld
  • Dea Ringas
  • Maili Kirspuu
  • Kristel Gull
  • Kadi Nellis
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Anne Metsanurk
  • Maie Ader

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Audru
  2. Pirita SK
  3. Saaremaa TÜ
  4. Falk SK/Tallinn

 

2005/2006 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskond ei jõudnud finaali.

2006/2007 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa TÜ naiskonnas mängisid:

  • Kristi Põld
  • Kristel Gull
  • Kaie Adrat
  • Janne Järvalt
  • Dea Ringas
  • Maie Ader
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Anne Metsanurk
  • Maili Kirspuu
  • Kadi Nellis

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Viljandi Silindia
  2. Saaremaa TÜ
  3. Falck Eesti SK
  4. Võru Vald

 

2007/2008 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskond ei jõudnud finaali.

2008/2009 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa TÜ naiskonnas mängisid:

  • Kristi Põld
  • Keistel Gull
  • Hedi Verev
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Kaie Adrat
  • Janne Järvalt
  • Piret Prangel
  • Eneli Veskis
  • Maie Ader
  • Kadi Nellis
  • Anne Metsanurk
  • Dea Ringas

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Viljandi Silindia
  2. Särtsakas TLÜ tudeng
  3. Aurdu
  4. Saaremaa TÜ

 

2009/2010 hooaeg (II-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Janne Järvalt
  • Maili Kirspuu
  • Maie Ader
  • Kristi Põld
  • Kristel Gull
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Kaie Adrat
  • Kadi Nellis
  • Hedi Verev
  • Dea Ringas
  • Anne Metsanurk

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Saaremaa
  2. Peetri Sõbrad
  3. Võru vald
  4. Retro/Sunrent

 

2010/2011 hooaeg (A-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Hedi Verev
  • Kadi Nellis
  • Kaie Adrat
  • Kerli Rüütel Heinsoo
  • Kristel Gull
  • Kristi Põld
  • Maie Ader
  • Maili Kirspuu
  • Janne Järvalt
  • Liina Lepik
  • Marju Selberg
  • Mari Peeters
  • Raili Sepp
  • Dea Ringas
  • Mari-Liis Tishler

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Sparta
  2. Ülenurme
  3. TTÜ / Dynamo Särtsakad
  4. Saaremaa

 

2011/2012 hooaeg (A-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Janne Järvalt
  • Kristi Põld
  • Kristel Gull
  • Marju Selberg
  • Mari Peeters
  • Raili Sepp
  • Kaie Adrat
  • Kadi Nellis
  • Dea Ringas
  • Janet Lõbus
  • Stella Niit
  • Heddi Põld

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Ülenurme
  2. Sparta
  3. TTÜ / Dynamo Särtsakad
  4. Saaremaa

 

2012/2013 hooaeg (A-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Jane Treima
  • Raili Sepp
  • Marju Selberg
  • Kerli Rüütel
  • Dea Ringas
  • Kristi Põld
  • Heddi Põld
  • Kaisa Õunpuu
  • Stella Niit
  • Janet Lõbus
  • Cristin Lepp
  • Maili Kirspuu
  • Anni Kaup
  • Kristel Gull
  • Gerli Gull
  • Maie Ader

Saaremaa naiskond ei jõudnud finaali.

 

2013/2014 hooaeg (A-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Hedi Verev
  • Jane Treima
  • Tiina Soots
  • Raili Sepp
  • Dea Ringas
  • Kristi Põld
  • Mari Peeters
  • Kadi Nellis
  • Janet Lõbus
  • Cristin Lepp
  • Janne Järvalt
  • Kristel Gull
  • Gerli Gull
  • Kairi Ansper

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Saaremaa
  2. Dynamo/Särtsakad
  3. Sparta
  4. Ülenurme

 

2014/2015 hooaeg (A-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Maria Varik
  • Jane Treima
  • Tiina Soots
  • Raili Sepp
  • Marju Selberg
  • Dea Ringas
  • Piret Prangel
  • Kristi Põld
  • Andra Mesila
  • Cristin Lepp
  • Janne Järvalt
  • Kristel Gull
  • Gerli Gull
  • Kairi Ansper

Saaremaa naiskond ei jõudnud finaali.

2015/2016 hooaeg (I-tugevusgrupp)

Saaremaa naiskonnas mängisid:

  • Maria Varik
  • Jane Treima
  • Kristel Sild
  • Raili Sepp
  • Marju Selberg
  • Johanna Raamat
  • Elsa Putku
  • Kristi Põld
  • Janet Lõbus
  • Cristin Lepp
  • Gerda Kaubi
  • Janne Järvalt
  • Ly Holmberg
  • Gerli Gull
  • Kadri Aru

Saaremaa naiskond ei jõudnud finaali.

 

2016/2017 hooaeg (III-tugevusgrupp)

Saaremaa Ultra naiskonnas mängisid:

  • Kati Aavik
  • Jevgenia Builova
  • Eveli Iloste
  • Marina Ivanov
  • Anneli Kliimov
  • Katre Kundrats
  • Margit Lepp
  • Reelika Mägi
  • Silva Pahapill
  • Piret Põlder
  • Johanna Sepp
  • Inga Tasane

Saaremaa Ultra naiskond ei pääsenud Lääne regioonist edasi.

 

2017/2018 hooaeg (Lääne ja Saarte regiooni II alagrupp)

Saaremaa Ultra naiskonnas mängisid:

  • Mariina Ivanov
  • Kätlin Kaju
  • Anneli Kliimov
  • Katre Kundrats
  • Margit Lepp
  • Reelika Mägi
  • Silva Pahapill
  • Piret Põlder
  • Kaia Püüding
  • Inga Tasane

Treener: Cristin Lepp

 

Saaremaa Ultra naiskond ei pääsenud Lääne ja Saarte regioonist edasi.

Mängude tulemused:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
04/11/2017 12:00 VK Tervis – Saaremaa ULTRA Pärnu, Kuninga tn 29 3:0
10/12/2017 12:00 Saaremaa ULTRA – Märjamaa SK Kuressaare Spordikeskus 1:3
21/01/2018 14:30 Ridala SK – Saaremaa ULTRA Wiedemanni SH, Haapsalu 3:0
04/02/2018 14:00 Maru – Saaremaa ULTRA Tööstuse 12, Turba 3:0
17/02/2018 12:00 Saaremaa ULTRA – Hiiumaa Kuressaare Spordikeskus 0:3
Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust