Saaremaa Võrkpalli Liit

Uudised

Tagasi
11/01/2018 12:10  Naiskond asus esiliigat juhtima
Kuressaare naiskond sai üliolulise võidu 3:1 (-18; 20; 22; 16) Ülenurme üle ja on hetkel platseerumas tabelis esimesel kohal!

Esimese geimi kaotus jäi kohanemise taha, sest üksikute elementidega saime hakkama, kuid kokkumängu pool jäi nõrgaks. Vastased ründasid kohe agressiivselt nii servi kui ka rünnakuga. Teise geimi alguses vahetasime korra Tallinnas harjutavad side- ning keskmängija Saaremaal harjutavate mängijate vastu mängutempo muutmiseks ja see pööre tõi mängupilti vajaliku muudatuse. Kaitsemängu ning rünnaku ülesehitus hakkasid moodustama sujuvat tervikut. Rünnakul särasid meie nurgaründajad Janne Järvalt ja Gerli Gull, väga targalt tõi olulised punktid Reelika Raap, keskblokeerijatel Elsa Putkul, Maali Kanemäel ja Raili Sepal oli rünnakul veidi väiksem koormus, aga mõned blokimaasikad siiski tulid. Tuleb tunnistada, et kahjuks oli sel korral ka blokiga eksitud punkte omajagu. Mäng oli pikkade pallivahetustega ja loodan, et pealtvaatajatele nauditav.