Saaremaa Võrkpalli Liit

Uudised

Tagasi
18/12/2017 09:36  Põnevust täis nädalavahetus
Sellel aastal pidasid Kuressaare naiskond ja meeskond oma viimased kohtumised Eesti I Liigades. Naiskond alistas pühapäeval 3:2 Sparta, meeskond kaotas laupäeval 1:3 Rakvere VK II võistkonnale, aga pühapäeval võideti 3:1 TTÜ/Kiilit.

Kuressaare naiskond võitis oma lähimat jälitajat turniiritabelis Spartat 3:2(25:13, 25:18, 19:25, 19:25, 15:8). Saarlaste võistkonna peatreener Raili Sepa sõnul oli mäng tõusude ja mõõnadega. „Kaks esimest geimi toimis meie taktika. Kolmanda geimi teises pooles tekkis meie kaitsemängus probleeme ja andsime vastastele lihtsaid punkte. Sealt said nad hoo sisse. Spartal hakkas toimima blokk ja rünnak muutus resultatiivseks. Viiendas geimis saime emotsionaalselt mõõnast üle” võttis mängu kokku Sepp. Naiskond tõusis selle võiduga turniiritabelis 2.kohale.
Meeskond mängis laupäeval aga võõrsil Rakvere VK II võistkonnaga, mis kaotati 1:3(23:25, 16:25, 25:23, 20:25). „Mäng oli päris tasavägine” tõdes treener Asko Esna. „Väga kahju on esimese ja neljanda geimi kaotusest, kus omasime küll initsatiivi, aga Rakverel õnnestusid mõned pallivahetused seal just paremini”. Esna sõnul on vaja ise oma asjad ära teha, mitte jääda vastase peale lootma. „Oleme praegu ise endi suurimad vaenlased, et ei suuda i-le täppi panna” leidis ta. „Tabeliseis läks nüüd meie poolt nukramaks, aga õnneks on esikaheksa kahe võidu sees” ütles Esna. Pühapäeval alistas aga Kuressaare meeskond kodusaalis TTÜ/Kiili 3:1(25:22, 18:25, 25:20, 25:23). „Mängisime täna hea energiaga” rääkis treener Esna. „Eriti tuleb välja tuua neljanda geimi võitu, kus olime 17:22 taga. Seejärel noor Sander Õispuu läks servima vahetusest, lõi 2 ässa ja 3 rasket servi, mille vastuvõtmisega olid vastased hädas. Suutsime marulise publiku saatel sellel korral oma võimalused ära kasutada. Sander oli selle mängu Jokker, au ja kiitus talle, ega ei ole lihtne tulla sellisel hetkel servima ja nii hästi”. Miinusena tõi Asko Esna välja terve mängu vältel seganud servivead, mis meeskonda kimbutasid. „See, et suutsime sellisest olukorrast välja tulla on suur asi meeskonnale ja ütlesin meestele peale mängu lõppu, et lootusetuid olukordasi pole olemas, tuleb uskuda ja võidelda” märkis ta. Saame minna nüüd väikesele puhkusele hea enesetundega. Me ei ole sellel hooajal kodus veel kordagi kaotanud ja et järgmisest 8-st mängust on meil kodus pidada tervelt 6, siis loodame, et meie hea hoog kodus jätkub”. Kuressaare meeskond asub liigatabelis hetkel 7. real.

Tagasi