MENÜÜ

Arhiiv

1999/2000 hooaeg

Saaremaa Tarbijate Ühistu Võrkpalliklubi meeskonnas mängisid*:

  • Riho Kilumets
  • Elmo Metsmaa
  • Gabriel Sepp
  • Hannes Lilp
  • Are Keel
  • Uve Maikov
  • Meelis Villsaar
  • Raimond Nau
  • Kuldar Tamtik
  • Priit Heinsoo
  • Ivar Nuut
  • Sven Issajev

Treener: Edgar Haavik

 

Lõpp-protokollide puudumise tõttu ei ole võistluse lõppjärjestust võimalik välja tuua.

*Oluline on ära märkida, et 1999/2000 hooajal mängis STÜ VK Eesti meeste II liigas.

2000/2001 hooaeg

Saaremaa Tarbijate Ühistu Võrkpalliklubi meeskonnas mängisid*:

  • Riho Kilumets
  • Meelis Villsaar
  • Elmo Metsmaa
  • Sven Issajev
  • Gabriel Sepp
  • Raimond Nau
  • Are Keel
  • Priit Heinsoo
  • Hannes Lilp
  • Uve Maikov
  • Keith Pupart
  • Ahto Tuuling
  • Margus Raad
  • Hannes Sepp
  • Madis Tuuling
  • Kristjan Keert

Treener: Edgar Haavik

 

Lõpp-protokollide puudumise tõttu ei ole võistluse lõppjärjestust võimalik välja tuua.

*Oluline on ära märkida, et 2000/2001 hooajal mängis STÜ VK Eesti meeste II liigas.

2001/2002 hooaeg

Saaremaa Tarbijate Ühistu Võrkpalliklubi meeskonnas mängisid*:

  • Riho Kilumets
  • Meelis Villsaar
  • Elmo Metsmaa
  • Sven Issajev
  • Gabriel Sepp
  • Raimond Nau
  • Priit Heinsoo
  • Hannes Lilp
  • Viljar Vahter
  • Keith Pupart
  • Hannes Sepp
  • Imre Luht
  • Madis Tuuling
  • Sander Mets

Treener: Edgar Haavik

 

Lõpp-protokollide puudumise tõttu ei ole võistluse lõppjärjestust võimalik välja tuua.

*Oluline on ära märkida, et 2001/2002 hooajal mängis STÜ VK Eesti meeste II liigas.

2002/2003 hooaeg

Saaremaa Tarbijate Ühistu Võrkpalliklubi meeskonnas mängisid:

  • Riho Kilumets
  • Meelis Villsaar
  • Elmo Metsmaa
  • Sven Issajev
  • Gabriel Sepp
  • Raimond Nau
  • Priit Heinsoo
  • Hannes Lilp
  • Imre Luht
  • Madis Tuuling
  • Sander Mets

Treener: Edgar Haavik

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. AS Rain
  2. ESS Pärnu VK II
  3. Ülenurme vald
  4. Eesti NK/Audentese SK
  5. TTÜ
  6. Narva SK Energia
  7. Väätsa/Türi
  8. Paikuse/West Sport
  9. Saaremaa TÜ VK
  10. SK Aatomik
  11. ESS Grupp Tallinn
  12. Eesti Näitused
  13. Kadrina
  14. Audentese SK/Eesti Noortekoondis
  15. Tempo
  16. Audru VK
2003/2004 hooaeg

Saaremaa Tarbijate Ühistu Volleklubi meeskonnas mängisid:

  • Meelis Villsaar
  • Elmo Metsmaa
  • Sven Issajev
  • Raimond Nau
  • Hannes Lilp
  • Madis Tuuling
  • Imre Luht
  • Priit Heinsoo
  • Gabriel Sepp
  • Sander Mets
  • Kristjan Arge

Treener: Edgar Haavik

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. ESS Pärnu VK II
  2. AS Rain
  3. Ülenurme vald
  4. Kadrina
  5. Eesti Näitused
  6. Audru SK Tõusev
  7. Narva SK Energia
  8. AS Aatomik
  9. TTÜ
  10. VK Caparol
  11. Väätsa/Türi
  12. Audentese SK
  13. Saaremaa TÜ VK
  14. VK Täht
  15. SC Tempo
2004/2005 hooaeg

Saaremaa Aspaasia meeskonnas mängisid:

  • Meelis Villsaar
  • Elmo Metsmaa
  • Janek Mander
  • Raimond Nau
  • Indrek Vallau
  • Imre Luht
  • Sander Mets
  • Kristjan Arge
  • Gabriel Sepp
  • Priit Heinsoo
  • Kristjan Keert
  • Raigo Sooär

Treener: Gabriel Sepp

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. AS Rain
  2. Väätsa/Türi
  3. VK Tefa/Atlas
  4. Audru VK Tõusev
  5. TMV/Ülenurme
  6. EPMÜ SK
  7. Narva SK Energia
  8. ESS Pärnu VK II
  9. Kadrina/O2
  10. TTÜ
  11. Saaremaa Aspaasia
  12. Liider
  13. Caparol
  14. SK Aatomik
  15. Viljandi SK
  16. Audentese SK
  17. VK Täht
2005/2006 hooaeg

Kuressaare meeskonnas mängisid:

  • Kristjan Keert
  • Raigo Sooär
  • Imre Luht
  • Janek Mander
  • Indrek Vallau
  • Sander Mets
  • Gabriel Sepp
  • Raido Remmel
  • Madis Lepp
  • Frederick Kalmberg
  • Siim Kalaus

Treener: Gabriel Sepp

 

Võistluse lõppjärjestus:

Kuressaare võistkond kõrvaldati võistlustelt kahe loobumise tõttu*.

*Eesti 2006.a. meeste I liiga meistrivõistluste juhendi punkti 5. ja EVF tegevusjuhendi punkti 9.8.6. alusel kõrvaldatakse kahe loobumisega võistkond võistlustelt ja tema varasemate mängude tulemused tühistatakse.

2007/2008 hooaeg

Kuressaare Avos VK meeskonnas mängisid:

  • Oliver Mõru
  • Hindrek Pulk
  • Egert Ader
  • Madis Lepp
  • Kauri Pannas
  • Frederick Kalmberg
  • Tom Torn
  • Joonas Lõbus
  • Markus Koppel
  • Joonas Toomingas
  • Ivar Mai
  • Raido Remmel
  • Tanel Lindmets
  • Siim Kalaus
  • Toomas Jasmin

Treener: Toomas Jasmin

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Liider/Rolltrans
  2. EMÜ SK
  3. Sylvester II
  4. Selver/Audentes
  5. VK Tefa/Atlas
  6. Paide/Väätsa/Türi
  7. TTÜ SK
  8. Kuressaare Avos VK
  9. Volante/SKS/Võru SK
  10. Ülenurme/Luunja
  11. Upex LS
  12. Premium7/Viljandi
  13. Narva SK Energia/IS
  14. SC Tempo
  15. Falck/Kunda Mobil
2008/2009 hooaeg

Kuressaare Avos VK meeskonnas mängisid:

  • Oliver Mõru
  • Hindrek Pulk
  • Egert Ader
  • Mihkel Tanila
  • Kauri Pannas
  • Priit Aavik
  • Karlis Mesila
  • Karel Ellermaa
  • Argo Mesila
  • Joonas Toomingas
  • Ivar Mai
  • Villu Vahter
  • Joosep Matt
  • Tanel Lindmets
  • Toomas Jasmin

Treener: Toomas Jasmin

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. EMÜ SK
  2. TTÜ /Kiili
  3. TTÜ II
  4. Selver/Audentes
  5. Narva SK Energia/IS
  6. Paide/Väätsa/Türi
  7. Liider/Rolltrans
  8. Ülenurme/Luunja
  9. VK Tefa/LDI
  10. SKS/Võru SK
  11. Kuressaare Avos VK
  12. Upex LS
  13. Premium7/Viljandi
  14. G4S
  15. Keila VK/ATO SK Rapla
2009/2010 hooaeg

Kuressaare Avos VK meeskonnas mängisid:

  • Madis Lepp
  • Hindrek Pulk
  • Kauri Pannas
  • Egert Ader
  • Mihkel Tanila
  • Priit Aavik
  • Argo Mesila
  • Villu Vahter
  • Joosep Matt
  • Tanel Lindmets
  • Denis Losnikov
  • Helar Jalg
  • Toomas Jasmin

Treener: Toomas Jasmin

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. TTÜ/Kiili
  2. EMÜ SK
  3. Selver/Audentese
  4. VK Liider/Rolltrans
  5. Kuressaare Avos VK
  6. Ülenurme/Luunja
  7. Pärnu VK II
  8. Paide/Türi/Väätsa SK
  9. SKS/Võru SK
  10. TTÜ II
  11. Narva SK Energia/SK Viktooria G4S

 

2012/2013 hooaeg

Saaremaa meeskonnas mängisid:

Info puudub

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. TTÜ/Kiili
  2. EMÜ SK
  3. Liider
  4. TLÜ
  5. Paide/ Türi/ Väätsa VK
  6. Audentese SG/NK
  7. AS Espak Narva/SK Energia
  8. Saaremaa
  9. Pärnu VK II
  10. Värska Originaal
2016/2017 hooaeg

Saaremaa meeskonnas mängisid:

  • Egert Ader
  • Robin Alba
  • Asko Esna
  • Cris-Karlis Lepp
  • Kristjan Lepp
  • Madis Lepp
  • Martin Meerits
  • Sander Õispuu
  • Siim Olavi Rantanen
  • Rauno Rauniste
  • Sander Talistu
  • Armand Tamm
  • Karl Erik Tänav
  • Sander Tiits
  • Mart Tiitsaar
  • Tom Torn

Treener: Asko Esna

Võistluse põhiturniir:

Koht Võistkond Mänge Punktid V K V% Geimid Suhe Geime Geime mängus Punktid Suhe Punkte Järjest
1 Tallinna Ülikool /VK Rakvere 20 55 19 1 95% 58:10 5.8 68 3.4 ( 2.9 : 0.5 ) 1663 : 1313 1.27 2976 16 võitu
2 TTÜ/Kiili 20 49 17 3 85% 54:21 2.57 75 3.75 ( 2.7 : 1.05 ) 1765 : 1466 1.2 3231 4 võitu
3 Eesti Maaülikooli Spordiklubi 20 34 12 8 60% 43:35 1.23 78 3.9 ( 2.15 : 1.75 ) 1729 : 1637 1.06 3366 1 võit
4 Liider/Rae vald 20 35 11 9 55% 44:34 1.29 78 3.9 ( 2.2 : 1.7 ) 1754 : 1637 1.07 3391 2 kaotust
5 Neemeco SK 20 32 11 9 55% 42:38 1.11 80 4.0 ( 2.1 : 1.9 ) 1748 : 1697 1.03 3445 3 võitu
6 Audentes SG/Noortekoondis 20 32 11 9 55% 42:40 1.05 82 4.1 ( 2.1 : 2.0 ) 1777 : 1764 1.01 3541 4 võitu
7 Saaremaa 20 28 9 11 45% 37:43 0.86 80 4.0 ( 1.85 : 2.15 ) 1702 : 1726 0.99 3428 2 kaotust
8 Järvamaa Võrkpalliklubi II 20 25 8 12 40% 33:46 0.72 79 3.95 ( 1.65 : 2.3 ) 1602 : 1770 0.91 3372 4 kaotust
9 Pärnu SK/VK 20 24 8 12 40% 31:41 0.76 72 3.6 ( 1.55 : 2.05 ) 1542 : 1640 0.94 3182 4 kaotust
10 Selver Kikas Tallinna Spordikool 20 15 4 16 20% 27:52 0.52 79 3.95 ( 1.35 : 2.6 ) 1626 : 1835 0.89 3461 1 kaotus
11 VK Täht 20 1 0 20 0% 9:60 0.15 69 3.45 ( 0.45 : 3.0 ) 1268 : 1691 0.75 2959 20 kaotust

Võistluse veerandfinaalid:

Koht Võistkond Mänge Punktid V K V% Geimid Suhe Geime Geime mängus Punktid Suhe Punkte Järjest
1 Tallinna Ülikool /VK Rakvere 2 6 2 0 100% 6:0 6.0 6 3.0 ( 3.0 : 0.0 ) 150 : 84 1.79 234 2 võitu
2 TTÜ/Kiili 2 5 2 0 100% 6:2 3.0 8 4.0 ( 3.0 : 1.0 ) 182 : 162 1.12 344 2 võitu
3 Audentes SG/Noortekoondis 2 3 1 1 50% 4:3 1.33 7 3.5 ( 2.0 : 1.5 ) 110 : 117 0.94 227 1 kaotus
4 Neemeco SK 2 3 1 1 50% 4:4 1.0 8 4.0 ( 2.0 : 2.0 ) 191 : 178 1.07 369 1 kaotus
5 Liider/Rae vald 2 3 1 1 50% 4:4 1.0 8 4.0 ( 2.0 : 2.0 ) 178 : 191 0.93 369 1 võit
6 Eesti Maaülikooli Spordiklubi 2 3 1 1 50% 3:4 0.75 7 3.5 ( 1.5 : 2.0 ) 117 : 110 1.06 227 1 võit
7 Saaremaa 2 1 0 2 0% 2:6 0.33 8 4.0 ( 1.0 : 3.0 ) 162 : 182 0.89 344 2 kaotust
8 Järvamaa Võrkpalliklubi II 2 0 0 2 0% 0:6 0.0 6 3.0 ( 0.0 : 3.0 ) 84 : 150 0.56 234 2 kaotust

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Tallinna Ülikool/VK Rakvere
  2. TTÜ/Kiili
  3. Audentese SG/Noortekoondis
  4. Neemeco SK
  5. Eesti Maaülikooli Spordiklubi
  6. Liider/Rae vald
  7. Saaremaa
  8. Järvamaa VK II
  9. Pärnu SK/VK
  10. Selver Kikas Tallinna Spordikool
  11. Võrkpalliklubi Täht
2017/2018 hooaeg

Saaremaa meeskonnas mängisid:

  • Robin Alba
  • Asko Esna
  • Kristjan Lepp
  • Madis Lepp
  • Martin Meerits
  • Sander Õispuu
  • Siim Olavi Rantanen
  • Sander Talistu
  • Armand Tamm
  • Mart Tiitsaar
  • Tom Torn
  • Karl Tartes
  • Maksim Losnikov
  • Mart Targem
  • Hardi Aun
  • Randel Sepp
  • Tenno Saksakulm

Treener: Asko Esna

Võistluse põhiturniir:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
21/10/2017 13:00 Audentese SG/Noortekoondis – Kuressaare Audentese Spordikeskus 2:3 (-19, 18, 22, -17, 8)
22/10/2017 14:00 LotusTimber/Neemeco SK – Kuressaare Tallinna 32. Keskkool 3:0 (21, 21, 21)
04/11/2017 15:00 Võru Võrkpalliklubi/WERRO – Kuressaare SA Võru Spordikeskus võimla 2:3 (22, -11, 17, -22, 16)
05/11/2017 13:00 Eesti Maaülikooli Spordiklubi – Kuressaare Eesti Maaülikooli SH 3:0 (18, 23, 21)
18/11/2017 16:00 Kuressaare – Liider/Rae vald Kuressaare Spordikeskus 3:1 (23,-23,  25, 23)
19/11/2017 16:00 Kuressaare – Pärnu SK/VK Kuressaare Spordikeskus 3:0 (22, 17, 27)
02/12/2017 13:00 Tallinna Ülikool – Kuressaare Tallinna Ülikooli SH 3:0 (22, 26, 17)
03/12/2017 14:00 TTÜ/KIILI – Kuressaare Kiili Spordihall 3:0 (18, 18, -23, 20)
16/12/2017 13:00 Rakvere Võrkpalliklubi II – Kuressaare TKSK Spordisaal 3:1 (23, 16, -23, 20)
17/12/2017 16:00 Kuressaare – TTÜ/KIILI Kuressaare Spordikeskus 3:1 (22, -18, 20, 23)
20/01/2018 16:00 Kuressaare – LotusTimber/Neemeco SK Kuressaare Spordikeskus 3:2 (-19, 23, 22, -12, 11)
21/01/2018 16:00 Kuressaare – Audentese SG/Noortekoondis Kuressaare Spordikeskus 3:0 (22, 19, 20)
03/02/2018 16:00 Kuressaare – Eesti Maaülikooli Spordiklubi Kuressaare Spordikeskus 3:2 (-23, 23, -22, 17, 13)
04/02/2018 14:00 Liider/Rae vald – Kuressaare Jüri 3:0 (18, 19, 22)
17/02/2018 16:00 Kuressaare – Võru Võrkpalliklubi/WERRO Kärla Spordihall 3:0 (21, 24, 19)
18/02/2018 16:00 Kuressaare – Tallinna Ülikool Kuressaare Spordikeskus 1:3 (-16, -21, 23, -19)
23/02/2018 19:00 Pärnu SK/VK – Kuressaare Pärnu Mai Kool 3:1 (-18, -23, 19, -21)
25/02/2018 15:00 Kuressaare – Rakvere Võrkpalliklubi II Kärla Spordihall 2:3 (-20, -14, 24, 16, -8)

 

Võistluse veerandfinaalid:

Koht Võistkond Mänge Punktid V K V% Geimid Suhe Geime Geime mängus Punktid Suhe Punkte Järjest
1 LotusTimber/Neemeco SK 2 6 2 0 100% 6:0 6.0 6 3.0 ( 3.0 : 0.0 ) 151 : 105 1.44 256 2 võitu
2 Eesti Maaülikooli Spordiklubi 2 6 2 0 100% 6:1 6.0 7 3.5 ( 3.0 : 0.5 ) 169 : 126 1.34 295 2 võitu
3 Rakvere Võrkpalliklubi II 2 5 2 0 100% 6:2 3.0 8 4.0 ( 3.0 : 1.0 ) 75 : 55 1.36 130 2 võitu
4 Võru Võrkpalliklubi/WERRO 2 3 1 1 50% 3:3 1.0 6 3.0 ( 1.5 : 1.5 ) 148 : 135 1.1 283 1 kaotus
5 Tallinna Ülikool 2 3 1 1 50% 3:3 1.0 6 3.0 ( 1.5 : 1.5 ) 135 : 148 0.91 283 1 võit
6 Liider/Rae vald 2 1 0 2 0% 2:6 0.33 8 4.0 ( 1.0 : 3.0 ) 55 : 75 0.73 130 2 kaotust
7 TTÜ/KIILI 2 0 0 2 0% 1:6 0.17 7 3.5 ( 0.5 : 3.0 ) 126 : 169 0.75 295 2 kaotust
8 Kuressaare 2 0 0 2 0% 0:6 0.0 6 3.0 ( 0.0 : 3.0 ) 105 : 151 0.7 256 2 kaotust

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Eesti Maaülikooli Spordiklubi
  2. Rakvere Võrkpalliklubi II
  3. Tallinna Ülikool
  4. LotusTimber/Neemeco SK
  5. TTÜ/Kiili
  6. Liider/Rae vald
  7. Kuressaare
  8. Võru Võrkpalliklubi/Werro
  9. Audentese SG/Noortekoondis
  10. Pärnu SK/VK
Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust