MENÜÜ

2018/2019 tulemused

Võistluse põhiturniir:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
20/10/2018 15:15 Liider/Rae vald – Saaremaa Peetri kool 1:3 (-22, 23, 23, 15)
21/10/2018 14:00 Tallinna SK – Saaremaa Sõle Spordihall 0:3 (20, 20, 18)
03/11/2018 13:00 Saaremaa – Võru VK/Werro Kuressaare Gümnaasiumi võimla 3:2 (24, -18, -16, 24, 14)
04/11/2018 13:00 Saaremaa – EMÜ SK Kuressaare Spordikeskus 3:0 (22, 22, 22)
17/11/2018 13:00 Saaremaa – Imsport Järvamaa Kuressaare Spordikeskus 3:1 (-26, 18, 14, 18)
18/11/2018 13:00 Saaremaa – BMF/Rakvere VK Kuressaare Spordikeskus 0:3 (21, 14, 14)
01/12/2018 13:00 Audentese SG/NK – Saaremaa Audentese SH 3:0 (18, 12, 18)
02/12/2018 13:00 TalTech/Kiili – Saaremaa TalTech SH 3:1 (15, -26, 18, 21)
15/12/2018 13:00 Saaremaa – Tallinna Ülikool Kuressaare Spordikeskus 1:3 (23, 22, -20, 15)
16/12/2018 13:00 Saaremaa – LotusTimber/Neemeco SK Kuressaare Spordikeskus 2:3 (31, 27, 21, 12, 8)
12/01/2019 13:00 Saaremaa – Pärnu SK/VK Kuressaare Spordikeskus 3:0 (17, 12, 11)
13/01/2019 13:00 Pärnu SK/VK – Saaremaa Pärnus SH 0:3 (32, 24, 22)
19/01/2019 13:00 Saaremaa – Liider/Rae vald Kuressaare Spordikeskus 3:1 (23, 12, -20, 20)
20/01/2019 13:00 Saaremaa – Tallinna SK Kuressaare Spordikeskus 3:2 (20, -28, -21, 13, 12)
02/02/2019 15:00 Võru VK/WERRO  – Saaremaa Võru SH, Kreutzwaldi 16 3:0 (13, 22, 23)
03/02/2019 13:00 EMÜ SK – Saaremaa EMÜ SH 1:3 (22, 18, -19, 18)
16/02/2019 12:00 Imsport Järvamaa – Saaremaa Väätsa Tervisekompleks 1:3 (14, 23, -17, 14)
17/02/2019 13:00 BMF/Rakvere VK – Saaremaa Rahu Hall, Rakvere 3:1 (-26, 17, 22, 25)
02/03/2019 13:00 Saaremaa – Audentese SG/NK Kuressaare Spordikeskus 3:0 (23, 24, 19)
03/03/2019 13:00 Saaremaa – TalTech/Kiili Kuressaare Spordikeskus 3:2 (-20, -20, 23, 15, 12)
09/03/2019 14:00 Tallinna Ülikool – Saaremaa Järveküla kool, Peetri 3:0 (17, 17, 18)
10/03/2019 14:00 LotusTimber/Neemeco SK – Saaremaa Tallinna 32. KK 3:2 (-21, 20, -20, 16, 12)

 

Võistluse veerandfinaalid:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
23/03/2019 14:00 Saaremaa – BMF/Rakvere VK Kuressaare Spordikeskus 2:3 (-25, -23, 22, 22, 13)
24/03/2019 14:00 BMF/Rakvere VK – Saaremaa Rahu Hall, Rakvere 1:3 (-20, 24, 24, 20)

 

Võistluse poolfinaalid:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
30/03/2019 14:00 Saaremaa – Tallinna Ülikool Kuressaare Spordikeskus 1:3 (17, -24, 9, 23)
31/03/2019 14:00 Tallinna Ülikool – Saaremaa Järveküla kool, Peetri 3:1 (14, -23, 15, 19)

 

Võistluse 3.-4. koha mäng:

Kuupäev Kellaaeg Võistkonnad Asukoht Tulemus
13/04/2019 18:00 LotusTimber/Neemeco SK – Saaremaa Tallinna 32. KK 0:3 (20, 19, 18)
14/04/2019 13:00 Saaremaa – LotusTimber/Neemeco SK Kuressaare Spordikeskus 3:0 (18, 18, 17)

 

Võistluse lõppjärjestus:

  1. Tallinna Ülikool
  2. Eesti Maaülikooli Spordiklubi
  3. Saaremaa
  4. LotusTimber/Neemeco SK
  5. BMF/Rakvere Võrkpalliklubi
  6. TalTech/Kiili
  7. Võru Võrkpalliklubi/Werro
  8. Liider/Rae vald
  9. Tallinna Spordikool
  10. Audentese SG/Noortekoondis
  11. Pärnu Spordikool/Võrkpalliklubi
  12. IMsport/Järvamaa

 

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust